Контакти

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків:

Тохтар Георгій Іванович

Tel./fax: +380577003855

Mobile: 0677558151

E-mail:tgi@khadi.kharkov.ua

 

 

Контакти міжнародного відділу

25 Yaroslava  Mudrogo Str., Kharkiv, 61002,Ukraine

international@khadi.kharkov.ua

Міжнародна діяльність

Міжнародні гранти, стипендії

Можливості в рамках напряму КА1: Академічна мобільність відкриті для студентів, випускників, викладачів та працівників університетів для навчання за обміном, отримання диплома магістра, проходження практики; викладання, підвищення кваліфікації, стажування тощо.  Мобільність може бути: ПРОГРАМИ ОБМІНУ (Міжнародна кредитна мобільність) - для короткострокового навчання, практику; викладання, підвищення кваліфікацій, стажування;  МАГІСТЕРСЬКІ ПРОГРАМИ (Спільні магістерські програми Erasmus Mundus Joint Master Degrees) - для навчання та викладання в магістратурі. НАТО “НАУКА ЗА МИР ТА БЕЗПЕКУ” Програма НАТО «Наука заради миру і безпеки» (SPS) прагне посилити співпрацю та діалог між НАТО та країнами-партнерами через цивільну науку та інновації. Програма SPS фінансує діяльність, яка відповідає стратегічним цілям і задовольняють визначеним пріоритетам НАТО. SPS пропонує гранти для спільних наукових проектів, семінарів та тренінгів із залученням вчених та експертів з країн НАТО та країн-партнерів. http://nato.int/science

Детальна інформація щодо грантів та стипендій, де можна їх знайти.

Міжнародні програми

Программа ЕС по поддержке образования, обучения, молодежи и спорта в Европе. Его бюджет в размере 14,7 млрд. Евро предоставит возможность более 4 миллионам европейцев учиться, обучаться и получать опыт за рубежом.

Erasmus + рассчитан на период до 2020 года, и у него есть не только возможности для студентов. Объединяя семь предыдущих программ, у него есть возможности для широкого круга людей и организаций.

Подробная информация об этих возможностях, включая критерии приемлемости, доступна в Руководстве по программе Erasmus + . Ориентировочное руководство финансирования для некоторых централизованных возможностей также доступно.

Програма студентського обміну, створена Європейським союзом з метою підвищення мобільностіевропейскіх студентів і підвищення якості вищої освіти за рахунок фінансування академічної кооперації між Європою і рештою світу. На відміну від програми Еразмус, Еразмус Мундус доступний не тільки європейцям. Програма реалізується за трьома напрямками: Спільні магістерські та докторські програми, що передбачають стипендіальну підтримку

  1. Спільні магістерські та докторські програми, що передбачають стипендіальну підтримку
  2. Партнерство університетів
  3. Підвищення привабливості європейської вищої освіти

Щорічно програма фінансує освіту певної кількості студентів. Гранти та стипендії можуть частково або повністю покривати вартість навчання, медичного страхового поліса, проживання і перельоту в приймаючу країну. У програмі можуть брати участь студенти-бакалаври, магістранти, аспіранти та викладачі.

Детальніше

Програма зовнішньої допомоги Європейського Союзу. Її мета – сприяти модернізації системи вищої освіти у країнах-партнерах (країнах-сусідах) ЄС через активізацію співпраці між вищими навчальними закладами держав-членів ЄС та країн-партнерів. Програма Темпус надає фінансування з метою заохочення взаємодії та збалансованого співробітництва між вищими навчальним закладами у країнах-партнерах та в країнах-членах Європейського Союзу. Програма щорічна конкурсна, тобто надання грантів здійснювалась на основі участі в конкурсах (Calls for proposals) і багаторівневої оцінки поданих у встановленому форматі заявок. З 2014 р. програма трансформувалась у напрям програми Еразмус+: КА2. Розвиток потенціалу вищої освіти. 

Детальніше