To top

Наші партнери

Німецько-український центр

Положення про Німецько-український центр
 Німецько-український центр є структурним підрозділом Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, що здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України, статуту Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, наказів ректора та розпорядженням проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків.

Метою діяльності Німецько-українського центру є створення умов для ефективної реалізації права студентів і випускників Харківського національного автомобільно-дорожнього університету на працю, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, шляхом співпраці з різними організаціями та установами Німеччини та України.

Основними завданнями  Німецько-українського центру є:

·  Ознайомлення з історією Німеччини, її сучасним соціальним, економічним та політичним життям.

·  Здійснення міжнародних зв’язків з метою сприяння культурному обміну, навчанню, стажуванню та проходженню практики в Німеччині та Україні студентами та співробітниками університету.

·  Організація та проведення різноманітних тренінгів і семінарів, метою яких є підготовка студентів і співробітників університету до закордонних стажувань.

·  Інформування студентів і співробітників університету про заходи, що відбуваються в Німецько-українському центрі кар’єри та за його межами.

Напрямки діяльності Німецько-українського центру:

·  Координація разом з Університетом прикладних наук ім. Георга Сімона Ома та торгово-промисловою палатою м. Нюрнберг спільного проекту студентського обміну «Karrierepartnerschaft Kharkiv Nürnberg» та «Hochschule Dual International».

· Організація мовних курсів для студентів та співробітників Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, метою яких є підвищення рівня володіння німецькою та англійською мовами.

·  Сприяння професійній орієнтації і підбору талановитої творчої молоді для закордонних стажувань.

·  Встановлення та розвиток соціального партнерства з підприємствами, установами та організаціями в Німеччині та Україні.

·  Запровадження системи зворотного зв’язку між підприємствами, установами та організаціями та університетом для отримання об’єктивної оцінки якості фахової підготовки.

· Розширення зв’язків і стосунків ХНАДУ з навчальними закладами в Німеччині.

· Укладення угод з університетами Німеччини (у тому числі - довгострокових) щодо співробітництва у сфері планування кар’єри та підвищення кваліфікації студентів та випускників університету.

· Створення бази даних студентів і випускників, що володіють іноземними мовами, та накопичення банку потенційних підприємств, установ та організацій (роботодавців) для студентів та випускників.

· Розміщення на сайті Німецько-українського центру інформації для студентів та випускників, а також резюме студентів і випускників, які знаходяться в базі даних підрозділу.

· Надання консультацій студентам і випускникам з питань оформлення власного резюме, інших документів, пов’язаних зі стажуванням, працевлаштуванням.

· Пошук німецьких підприємств, установ та організацій та укладання з ними угод щодо проходження виробничої практики, підтримання зв’язків з роботодавцями щодо проведення виробничої практики студентів.

· Підготовка наказів ректора, розпоряджень проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків  з питань, що стосуються діяльності Німецько-українського центру.

· Інші напрямки, що відповідають меті діяльності підрозділу та відповідають законодавству України.

"Школа зі сталої мобільності" Технічний Університет Дрездена

з 16 до 20 травня  , вчетверте була проведена школа зі сталої мобільності. Детальніше за посиланням.

Внешняя ссылка открывается в новом окнеhttps://www.facebook.com/KhNAHU.Kaf.TSL/

Візит професора Х.Бекедаля, Бергіше університет (Вупперталь, Німеччина)

  Візит професора Х.Бекедаля, Бергіше університет (Вупперталь, Німеччина)

З 20 до 23 травня 2019 року Харківський автомобільно - дорожній унверситет був радий прийняти до себе з офіційним візитом професора, доктора технічних наук Хармунта Бекедаля та Ольгу Альберті.

Відбулось три презентації - лекції та 2 церемонії: передачі обладнаннч на дорожно-будівельному факультеті та присвоєння почесного професора ХНАДУ проферу Х.Бекедалю.

Тестування з німецької та англійської мови

Служба німецьких академічних обмінів DAAD проводить тестування в ХНАДУ.

Дати проведення: 18/10/2018

Для того, щоб прийняти участь в тестуванні onDaf, onSet Вам необхідно володіти німецькою або англійською мовами не нижче рівня А2, мати мотиваційний лист на міжнародну стипендію (докладніше можна ознайомитися тут http://www.daad.org.ua/ukr/stipendien.htm) та заздалегідь зареєструватися на офіційному сайті https://www.onset.de/ або за посиланням goo.gl/forms/aErfkbO5EXZgLW1J3

Після складання тесту кожен учасник отримує сертифікат поштою.

При виконанні всіх перерахованих умов тестування безкоштовне. Незареєстровані учасники до проходження тесту не допускаються.

Internship Programme of German Business for Ukraine

  15 Апреля в 11:40 Магистр автомобильного факультета ХНАДУ Иличук Александр, расскажет всем желающем о его победе в конкурсе стипендиальных программ Internship Programme of German Business for Ukraine и и прохождении практики на заводе Volkswagen.
Skype общение будет проходить в 232 ауд. (главный корпус, ул. Ярослава Мудрого 25).
Приходите, делитесь опытом и задавайте вопросы.  

To top