Опубліковано:

Digital teaching Створення ефективного відеоконтенту для цифрових лабораторій

  Онлайн академічна мобільність (міжнародне стажування) для науково-педагогічних працівників та аспірантів. 90 кредитів. Реєстрація у додатку за посиланням.    

Опубліковано:

Digital Learning "Технології цифрового навчання"

  Розвиток професійних компетенцій для студентів 1-2 курсів, магістрантів та аспірантів. Усі спеціальності. Реєстрація до 3.11.(Онлайн академічна мобільність)  

 

 

 

Опубліковано:

Erasmus+ Бранденбурзький технічний університет (Німеччина)

  Бранденбурзький технічний університет (Німеччина) пропонує 4 академічних мобільностей в рамках підписаного договору Erasmus+ для студентів ХНАДУ Коли?
Весняний семестр 2024 року

Хто...

Опубліковано:

StudyAbroadAide Rankings

Study Abroad Aide, найповніша база даних університетів у світі, яка мала 1,6 мільйона відвідувачів у 2022 році. Рейтинги та вміст поділилися численними установами по всьому світу. Оцінюється 8060 приватних і державних вищих навчальних закладів у 69 країнах.

Харківський національний...

Опубліковано:

Бранденбурзький технічний університет (Німеччина) оголошує call по програмі Erasmus+

  Бранденбурзький технічний університет (Німеччина) пропонує 4 академічних мобільностей в рамках підписаного договору Erasmus+ для студентів ХНАДУ Коли?
Весняний семестр 2024 року

Хто...

Опубліковано:

Вітаємо з успішним візитом до Лодзинської політехніки декана ФПІГ проф. Левченко Я.С. та зам декана, доцента Холодова А.П.

Lodz Technology University організував навчання для наших партнерів з українських університетів. Цей захід був  частиною значно більшого проєкту ECIU4Ukraine, який фінансується польським Національним агентством академічних обмінів NAWA. У тренінгу, який готувався для академічного адміністративного...

Опубліковано:

Еразмус+

Еразмус+ – це не лише проєкти, дослідження та співпраця між університетами! Це ще й наймасштабніша у світі програма академічної мобільності, в межах якої всі представники академічної спільноти мають можливість удосконалювати свій професійний рівень та навчатися у найдивовижніших університетах світу!...

Опубліковано:

Ризький технічний університет (Латвія) відкрив конкурс академічної мобільністі для студентів ХНАДУ

  Ризький технічний університет (Латвія) академічну мобільність для студентів ХНАДУ

Коли мобільність?
весняний семестр 2024 року

Хто може взяти участь?
Студенти:
Бакалаври

Магістри
Аспіранти

Спеціальності:
Бізнес-адміністрування
Інформаційні системи і технології
Менеджмент

(інші уточнюйте)

❗️Студенти...

Опубліковано:

Міжнародне підвищення кваліфікації викладачами і аспірантами кафедри менеджменту

  В термін з 18 вересня по  25 вересня 2023 року проф. Криворучко О.М. та аспіранти Ольга Фемяк і Владислав Платов пройшли міжнародне підвищення кваліфікації на тему: «Трансфер освітніх технологій в країнах Європейського Союзу та Україні» (м. Люблін (Республіка Польща)).   

Опубліковано:

Стипендіальна програма Словацької Республіки

 

В рамках Національної стипендіальної програми (NSP) Словацької Республіки для підтримки мобільності іноземних студентів, докторантів, викладачів ЗВО, дослідників і митців оголошено про новий прийом заявок на здобуття стипендії на навчання, дослідницьке, мистецьке та лекційне стажування у...

Опубліковано:

Онлайн школа EU Study Days

EU Study Days - проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, який надає можливість старшокласникам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері. Проєкт також сприяє розвитку мережі української молоді для...

Опубліковано:

Кафедра менеджменту вітає викладачів і здобувачів зі здобуттям срібних призів у І Чемпіонаті Світу з Науки у Дубаї

Дорогі викладачі та студенти кафедри менеджменту, вітаємо вас з неймовірною перемогою на І Чемпіонаті Світу з Науки у Дубаї! Ваші досягнення вражають та надихають нас всіх.  

To top