В 2023 році ХНАДУ оголошує набір на навчання за чотирма рівнями освіти

обирай потрібний та дізнавайся більше

ВЕСНЯНИЙ ПРИЙОМ НА ДРУГУ ВИЩУ ОСВІТУ

Прийом заяв для вступу на контракт до магістратури на основі диплома спеціаліста/магістра, а також для вступу на бакалавра на основі диплома бакалавра/спеціаліста/магістра. Вступ БЕЗ іспитів, за результатами розгляду мотиваційних листів для спеціальностей з особливою підтримкою, а також за результатами внутрішніх вступних випробувань для інших спеціальностей. Початок прийому заяв та документів з 4 травня.

 

 

Вже з 4 травня в ХНАДУ починається вступна кампанія для вступу на “Другу вищу освіту” на контрактну форму навчання (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб), для вступників які вже мають вищу освіту. Всі процедури вступної кампанії можна пройти, як офлайн (м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 25) так і онлайн (дивіться Внутренняя ссылка открывается в текущем окнеконтакти приймальної комісії). Вступ по мотиваційному листу (без іспитів та співбесід) для Начинается скачивание файласпеціальностей з особливою підтримкою, а також вступ за результатами внутрішніх вступних випробувань для інших спеціальностей.

 

Вимоги та інструкції для вступу на Другу вищу освіту

Вступ до магістратури:

 1. необхідно мати диплом спеціаліста/магістра;
 2. підготувати пакет документів для вступу (паспорт; ІПН; документ про освіту: диплом спеціаліста/магістра; військово-обліковий документ для чоловіків з відміткою про постановку на облік; фото для особової справи);
 3. обрати спеціальність на яку ви хочете вступити (дивіться Внутренняя ссылка открывается в текущем окнеперелік спеціальностей та освітніх програм);
 4. написати мотиваційний лист (дивіться Внутренняя ссылка открывается в текущем окневимоги та критерії);
 5. звернутися до приймальної комісії (контакти приймальної комісії Внутренняя ссылка открывается в текущем окнеза посиланням);
 6. написати заяву на вступ;
 7. за необхідності пройти вступні випробування.

Вступ на бакалавра:

 1. необхідно мати диплом бакалавра/спеціаліста/магістра;
 2. підготувати пакет документів для вступу (паспорт; ІПН; документ про освіту: диплом спеціаліста/магістра; військово-обліковий документ для чоловіків з відміткою про постановку на облік; фото для особової справи);
 3. обрати спеціальність на яку ви хочете вступити (дивіться Внутренняя ссылка открывается в текущем окнеперелік спеціальностей та освітніх програм);
 4. написати мотиваційний лист (дивіться Внутренняя ссылка открывается в текущем окневимоги та критерії);
 5. звернутися до приймальної комісії (контакти приймальних комісійВнутренняя ссылка открывается в текущем окне за посиланням);
 6. написати заяву на вступ;
 7. за необхідності пройти вступні випробування.

 

Вступні випробування

Вступ на спеціальності з особливою підтримкою:

 • Вступ і на бакалавра, і на магістра:

Вступ БЕЗ іспитів, за результатами розгляду мотиваційних листів. З переліком спеціальностей з особливою підтримкою, що є в ХНАДУ можна ознайомитися Начинается скачивание файлаза посиланням.

Вступ на інші спеціальності:

 • Вступ на бакалавра:

Вступ БЕЗ іспитів, за результатами розгляду мотиваційних листів. З переліком спеціальностей з особливою підтримкою, що є в ХНАДУ можна ознайомитисяНачинается скачивание файла за посиланням.  

 • Вступ на магістра:

Вступне випробування в форматі співбесіди з іноземної мови та фахового іспиту.

Графік роботи Приймальної комісії

Понеділок-П'ятниця з 9-00 до 16-30 Перерва з 12-30 до 13-30

З 19 липня до 31 липня 2023 року всі суботи та неділі робочі  з 9-00 до 13-00.

НМТ – комп’ютерний онлайн-тест для вступу для здобуття ступеня бакалавра або молодшого бакалавра. Він складається з трьох блоків:  українська мова, математика та третій предмет на вибір вступника. Тест містить тестові завдання з кожного блоку, виконати які потрібно за 120 хвилин.  

Мотиваційний лист - це електронний лист від імени вступника, в якому він звертається до приймальної комісії закладу вищої освіти із повідомленням інформації про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітню програму й відповідні очікування, досягнення в навчанні та інших видах діяльності, загальну мотивацію навачатися. Критерії оцінювання, загальні поради та приклади написання мотиваційних листів можна знайти за наступним посиланням.

Так, якщо звільниться вакантне бюджетне місце у період сесії (наприклад, відраховано студента/ку або він/вона не може продовжити навчання за певних власних причин). Перший студент чи студентка за рейтингом, який сформовано за результатами сесії, серед контрактників перейде на це вакантне бюджетне місце. Така ситуація трапляється досить часто. Тому, якщо ви – перший у рейтингу на контракті, то є шанс отримати бюджетне місце!    

Мають право на переведення з контракту на бюджет, якщо не були нікуди рекомендовані на бюджет.

Так, потрібно. Мотиваційний лист є обов'язковим при вступі на усіх спеціальністях усіх рівнів вищої освіти незалежно від форми навчання.

Після закінчення коледжу можна вступати на бюджет на вищий рівень освіти в університет. Можна вступити за скороченою програмою на 1-й прискорений (бюджет або контракт), 2-й та 3-й курс (тільки контракт). Все залежить від того за якою спеціальністю Ви отримаєте освіту в коледжі та на яку спеціальність претендуєте на вступ в університет.   

Так, буде. Буде ЄВІ з двох частин - іноземна мова та тест загальної навчальної компетентності

Ні, не планується, оскільки структура цих тестів матиме велику різницю.

1. Так, потрібно. Для виконання умов до зарахування.
2. Так, потрібно отримувати. Час на отримання документу є. Звертайтесь у військомат за місцем перебування.
Для тих, хто знаходиться за кордоном, за новим законодавством, з січня 2023 р, у консульській службі ставлять на військовий облік.
При подачі заяви через електронний кабінет приписне не потрібне. А вже після отримання бюджетного місця, ви маєте виконати вимоги для зарахування - надати документи у приймальну комісію, а одним з обов'язкових документів є документ про військовий облік.

Ні, не правда. Третій предмет буде вибирати вступник самостійно. З результатом будь-якого третього предмету можна буде вступати на будь-яку спеціальність.

Не виникнуть, але, якщо при створенні електронного кабінету виникнуть проблеми, то тоді потрібно звернутись до ЗВО за допомогою, щоб працівники ПК внесли в базу інформацію про Ваш новий паспорт.

Учасник тестування може виконувати завдання з різних частин НМТ на власний розсуд.
Водночас частина НМТ з математики у 2023 році є обовʼязковою, тобто її результат необхідний для вступу до будь-якого закладу вищої освіти на бюджетну форму навчання.
Отже, відсутність позитивного результату частини НМТ з математики унеможливить вступ на бюджет.
Для отримання права брати участь у конкурсі учаснику тестування необхідно набрати щонайменше 4 тестових бала з математики з 32 можливих.

Під час складання НМТ ви працюватимете за індивідуальним робочим місцем.
На вашому столі лежатиме аркуш паперу для чернетки. Якщо цього аркуша вам буде замало, попросіть в інструктора ще один. Виходячи з аудиторії після завершення тестування, ви маєте віддати чернетку інструкторові.    

Так, можна повертатися до виконання завдань і позначати іншу відповідь.
Упродовж роботи з НМТ учасник може повертатися до будь-якого завдання, виконувати його або виправляти вже надану відповідь і заново зберігати її.
Головне – не забувати натискати кнопку «Зберегти відповідь» і вкластися в час роботи над тестом.    

Перескласти будь-який предмет НМТ після завершення тестування неможливо. Тому, якщо для вступу на обрану спеціальність результат з третього предмета НМТ є необхідним, вступник, на жаль, втратить можливість вступу на бюджет.
Водночас на деякі спеціальності за контрактом можна буде вступати без результатів НМТ.
Також, якщо учасник має минулорічні результати НМТ або результати ЗНО за 2020-2021 роки, він зможе вступати з ними.    

Усі три предметні блоки національного мультипредметного тесту розміщені в окремих вкладеннях програми тестування. Тестові завдання з кожного предмета містяться у своєму предметному блоці.
Відтак учасник НМТ має можливість на власний розсуд обирати послідовність виконання завдань з різних предметів. Учаснику не потрібно завершувати тест, коли він переходить до наступного предмета. У будь-який час можна повернутися до завдань з будь-якого предмета. Це можна робити до того, як учасник натисне кнопку «Завершити тест». Важливо! Після підтвердження завершення тесту жодних змін у роботу внести неможливо.    

У попередні роки власники міжнародного сертифікату (диплому) мовного іспиту мали можливість зарахувати його як результат державної підсумкової атестації за курс вивчення іноземної мови у школі. ДПА є формою контролю відповідності освітнього рівня випускників загальноосвітніх закладів освіти і наразі не проводиться. НМТ є вступним іспитом до закладів вищої освіти. Тому, зарахувати мовний сертифікат з англійської або іншої іноземної мови, як результат частини НМТ неможливо.    

У 2023 році модель МНТ передбачає проходження тестування лише з трьох предметів: обов'язкових – української мови та математики й одного предмета за вибором вступника.
Обрати четвертий предмет для складання НМТ у 2023 році неможливо.
Водночас необхідно пам'ятати, що вступ можливий за будь-якої обраної абітурієнтом комбінації предметів. Для вступу на різні спеціальності до результатів НМТ з кожного предмета буде застосовано різні коефіцієнти. Наприклад, якщо абітурієнт вступає на правничі спеціальності, то більшу вагу матиме результат з історії України, на медичні – результат з біології тощо.

Ні, завдання будуть на 100% різні. Але в тестах можуть траплятися завдання минулих років, а також завдання, подібні на завдання минулих років. Тому практикуйтесь у виконанні завдань ЗНО, які використовувались раніше, особливо в останні кілька років. Щорічно ми аналізуємо завдання тестів і бачимо, що під час тестування використовуються завдання, дуже схожі на ті, які вже траплялися, або навіть ідентичні.

Під час укладання тестових завдань НМТ з української мови Український центр оцінювання якості освіти в 2023 році дотримувався принципів, що реалізовувались під час зовнішнього незалежного оцінювання. Отже, тестові завдання, що використовуватимуться цьогоріч, не будуть стосуватися норм, що змінені новим правописом.

Рівень складності завдань НМТ з іноземної мови передбачений чинними програмами зовнішнього незалежного оцінювання. Складність деяких завдань тесту з іноземної мови передбачатиме рівень В2. Водночас переважна більшість завдань матиме рівень В1.
Рівень (B1) – середній рівень знання мови, що передбачає володіння нею на достатньому рівні.
Рівень (B2) – рівень володіння мовою на достатньому рівні, щоб спілкуватися з носіями мови, дивитися фільми тощо.

Результати НМТ 2022 року будуть використовуватись нарівні з результатами НМТ 2023 року. Якщо у вступника будуть результати НМТ обох років, то він зможе обрати той з них, який даватиме кращий конкурсний бал.

Дати прийому документів

ОC бакалавр та молодший бакалавр: 1 курс на основі повної загальної середньої освіти:

 • на денну форму навчання — 19 липня по 31 липня;
 • на заочну форму навчання — 19 липня по 31 липпня.

ОC бакалавр: на основі ОКР молодшого спеціаліста:

 • на денну форму навчання —  19 липня по 31 липня;
 • на заочну форму навчання — 19 липня  по 31 липня.

ОC магістр:

 • на денну форму навчання —  31 липня по 21 серпня;
 • на заочну форму навчання —  31 липня по 21 серпня.

ОНС Доктор філософії:

Богомолов Віктор Олександрович

Голова приймальної комісії - ректор університету, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Транспортної академії України, лауреат Державної премії України

Дмитрієв Ілля Андрійович

Заступник голови приймальної комісії - проректор з наукової роботи, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Транспортної академії наук України

Левченко Ярослава Сергіївна

Заступник голови приймальної комісії з прийому іноземних громадян -
декан ФПІГ, доктор економічних наук, професор

Птиця Геннадій Григорович

Відповідальний секретар приймальної комісії,
кандидат технічних наук, доцент

Орел Олександр Володимирович

Заступник відповідального секретаря, кандидат технічних наук, доцент

Саркісян Гор Саркісович

Заступник відповідального секретаря, кандидат технічних наук, доцент

Ковцур Катерина Григорівна

Заступник відповідального секретаря,
кандидат технічних наук, доцент  

Кривошапов Сергій Іванович

Заступник відповідального секретаря, 
кандидат технічних наук, доцент

Мордовцев Олександр Сергійович

Заступник відповідального секретаря,
кандидат економічних наук, доцент  

Птиця Геннадій Григорович, відповідальний секретар приймальної комісії
       +38 (050) 633-58-93

Ковцур Катерина Григорівна, заступник відповідального секретаря приймальної комісії
      +38 (050) 772-19-19

Мордовцев Олександр Сергійович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії
      +38 (050) 401-14-79

Саркісян Гор Саркісович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії
      +38 (050) 148-73-55

Орел Олександр Володимирович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії
      +38 (091) 609-98-90

Кривошапов Сергій Іванович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії
       +38 (066) 057-47-73     

 Email: abitur@remove-this.khadi.kharkov.remove-this.ua

Шановні абітурієнти!

Не важливо, де ви знаходитесь, у іншому місті чи країні, Ви все одно дуже важливі для своєї країни, бо є її надією та могутнім потенціалом!

Незважаючи на сучасні реалії та піклуючись про створення безпечних умов навчання ми разом з Вами готові реалізувати Ваші самі амбітні плани. Той факт, що зараз Ви вимушено опинилися за межами нашої країни, не стане перепоною до втілення мрій Вашого майбутнього, яке безперечно пов’язане з найкращою країною у світі – Україною! Сучасний рівень підготовки навчального процесу забезпечує широкі можливості нашого університету надати Вам знання саме з тих спеціальностей, які затребувані, як в нашій країні, так і у всіх країнах світу! Застосовуючи інтерактивні освітні платформи дистанційне навчання забезпечує тісний конект викладач-студент, та можливості здобувати освіту з будь-якого безпечного місця.

У нашому Університеті Ви маєте можливість:

Навчатися за ДИСТАНЦІЙНОЮ формою здобуття освіти з використанням цифрових інструментів, що, під керівництвом кращих викладачів Університету, забезпечує якісні умови для освітньої діяльності.

Скористатися підвищеним галузевим коефіцієнтом до загального конкурсного балу, що підвищує Ваші шанси на навчання за державним замовленням (за кошти державного бюджету). Можливість здобувати освіту в синхронному та асинхронному режимі.

Скористатися можливістю вступу за особливим порядком для вступників з тимчасово окупованих територій та територій де ведуться бойові дії

Що для цього потрібно зробити?

 1. Здати Національний мультипредметний тест (НМТ) у будь якому місті України або тимчасовому екзаменаційному центрі країни-партнера (перелік країн за Внешняя ссылка открывается в новом окнепосиланням)
 2. Надіслати електронну заяву щодо вступу до ХНАДУ.
 3. Дочекатися рекомендації щодо зарахування.
 4. Надіслати в електронному вигляді копії Ваших документів, завірені Вашим особистим електронним підписом.
 5. Обрати Вашу індивідуальну освітню траєкторію.
 6. Навчатися та набувати нових і затребуваних знань ДИСТАНЦІЙНО.

Навіть, якщо Ви вирішили вступати у зарубіжний Університет, Ви маєте унікальні можливості:

Навчатися одночасно у двох Університетах: за кордоном та в Україні!

Навчатися за бюджетні кошти у двох Університетах: за кордоном та у ХНАДУ!

УВАГА! Для вступників, що прописані на тимчасово окупованій території України, вступ цього року відбуватиметься за спрощеною процедурою.

Не втрачайте свій шанс, будуйте власне майбутнє, будуйте нашу країну!

Телефон гарячої лінії з питань вступу через ОЦ Донбас-Крим_Україна

Водафон/Viber/Телеграм/Вотсап/Сигнал: (050) 633-58-93 Геннадій Григорович

ОЦ Донбас-Крим-Україна

4 кроки як здобути середню освіту в Україні школярам з ТОТ

Онлайн презентація, як здобути середню освіту в Україні

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ (ОС МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР)

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ (ОС БАКАЛАВР)

Заочна форма навчання за всіма спеціальностями (Бакалавр)- 8600 грн/рік

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ (ОС МАГІСТР)

Заочна форма навчання за всіма спеціальностями (Магістр) - 12 000 грн/рік

Студмістечко

Студентське містечко ХНАДУ, що складається з п’яти гуртожитків, розташоване в п’ятнадцяти хвилинах ходьби від головного навчального корпусу університету.

Гуртожиток механічного факультету та факультету управління та бізнесу розташований в безпосередній близькості від навчальних корпусів відповідних факультетів.

Студентські гуртожитки ХНАДУ обладнані усім необхідним для проживання, навчання, відпочинку та заняття спортом. Кімнати розраховані для проживання 2-3 осіб.

Оплата за проживання складає від 520 грн до 1589 грн. на місяць (40% від мінімальної ординарної академічної стипендії) та здійснюється два рази на рік: за перший і за другий навчальний семестр.

Для пільгових категорій студентів надаються пільги по оплаті за користування житловою площею відповідно до вимог чинного законодавства України.

Послуги прання коштують 97,40 грн/міс.
Послуга оренди холодильників складає від 22 грн. до 120 грн/міс.

Адреси гуртожитків

Гуртожиток №1: Студентський провулок 2, Тел. 704-10-55

Гуртожиток №2: Студентський провулок 4, Тел. 704-10-52

Гуртожиток №3: Студентський провулок 6 (іноземні студенти), Тел. 704-10-56

Гуртожиток №4: Студентський провулок 8, Тел. 704-10-53

Гуртожиток №5: Студентський провулок 10, Тел. 704-02-17

Гуртожиток №6 (519 м/р): вул. Тимурівців 5а,  Тел. 738-04-15

Особливості вступу 2023

Отримай додаткові бали

 

 

Спеціальності ХНАДУ

Останнi новини

Контакти приймальної комісії

Птиця Геннадій Григорович, відповідальний секретар приймальної комісії
       +38 (050) 633-58-93
_____________________________________________

Ковцур Катерина Григорівна, заступник відповідального секретаря приймальної комісії
      +38 (050) 772-19-19 
_____________________________________________

Мордовцев Олександр Сергійович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії
      +38 (050) 401-14-79 
_____________________________________________

Саркісян Гор Саркісович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії
      +38 (050) 148-73-55
_____________________________________________

Орел Олександр Володимирович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії
       +38 (067) 701-98-64    
_____________________________________________

Кривошапов Сергій Іванович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії
       +38 (066) 057-47-73    
_____________________________________________

 Email: abitur@remove-this.khadi.kharkov.remove-this.ua

Ми у соц.мережах