В 2024 році ХНАДУ оголошує набір на навчання за трьома рівнями освіти

обирай потрібний та дізнавайся більше

Оголошення!

Увага вступникам в магістратуру, які мають складати вступні випробування у ХНАДУ


Консультації до вступних випробувань буде проведено в он-лайн форматі з використанням платформи ZOOM 16.07 о 14-00, 21.07 о 14-00, 24.07 о 14-00 та 27.07 о 14-00.
Запрошуємо Вас прийняти участь у консультаціях.
Начинается скачивание файлаРозклад та посилання на консультації 

 

  Фахові вступні випробування буде проведено в оф-лайн форматі за адресою вул. Ярослава Мудрого, 25 та в он-лайн форматі з використанням платформи ZOOM

17.07 о 12-00, 22.07 о 12-00, 25.07 о 12-00 та 28.07 о 12-00.
Запрошуємо Вас прийняти участь у фахових іспитах.
Начинается скачивание файлаПосилання на фахові випробування

 

  Співбесіду з іноземної мови буде проведено в оф-лайн форматі за адресою вул. Ярослава Мудрого, 25 та в он-лайн форматі з використанням платформи ZOOM

17.07 о 10-00, 22.07 о 10-00, 25.07 о 10-00 та 28.07 о 10-00.
Запрошуємо Вас прийняти участь у співбесіді з іноземної мови.
Внешняя ссылка открывается в новом окнеПосилання на співбесіду з іноземної мови

 

Графік роботи Приймальної комісії

Понеділок-П'ятниця з 9-00 до 16-30 Перерва з 12-30 до 13-30

З 19 липня до 31 липня 2024 року всі суботи та неділі робочі  з 9-00 до 13-00.

НМТ – комп’ютерний онлайн-тест для вступу для здобуття ступеня бакалавра. Він складається з чотирьох блоків:  українська мова, математика, історія України та четвертий предмет на вибір вступника. Тест містить тестові завдання з кожного блоку, виконати які потрібно за 240 хвилин.  

Мотиваційний лист - це електронний лист від імени вступника, в якому він звертається до приймальної комісії закладу вищої освіти із повідомленням інформації про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітню програму й відповідні очікування, досягнення в навчанні та інших видах діяльності, загальну мотивацію навачатися. Критерії оцінювання, загальні поради та приклади написання мотиваційних листів можна знайти за наступним посиланням.

Так, якщо звільниться вакантне бюджетне місце у період сесії (наприклад, відраховано студента/ку або він/вона не може продовжити навчання за певних власних причин). Перший студент чи студентка за рейтингом, який сформовано за результатами сесії, серед контрактників перейде на це вакантне бюджетне місце. Така ситуація трапляється досить часто. Тому, якщо ви – перший у рейтингу на контракті, то є шанс отримати бюджетне місце!    

Мають право на переведення з контракту на бюджет, якщо не були нікуди рекомендовані на бюджет.

Так, потрібно. Мотиваційний лист є обов'язковим при вступі на усіх спеціальністях усіх рівнів вищої освіти незалежно від форми навчання.

Після закінчення коледжу можна вступати на бюджет на вищий рівень освіти в університет. Можна вступити за скороченою програмою на 1-й прискорений (бюджет або контракт), 2-й та 3-й курс (тільки контракт). Все залежить від того за якою спеціальністю Ви отримаєте освіту в коледжі та на яку спеціальність претендуєте на вступ в університет.   

Так, буде. Буде ЄВІ з двох частин - іноземна мова та тест загальної навчальної компетентності

1. Так, потрібно. Для виконання умов до зарахування.
2. Так, потрібно отримувати. Час на отримання документу є. Звертайтесь у військомат за місцем перебування.
Для тих, хто знаходиться за кордоном, за новим законодавством, з січня 2023 р, у консульській службі ставлять на військовий облік.
При подачі заяви через електронний кабінет приписне не потрібне. А вже після отримання бюджетного місця, ви маєте виконати вимоги для зарахування - надати документи у приймальну комісію, а одним з обов'язкових документів є документ про військовий облік.

Ні, неправда. Четвертий предмет буде вибирати вступник самостійно. З результатом будь-якого четвертого предмету можна буде вступати на будь-яку спеціальність.

Не виникнуть, але, якщо при створенні електронного кабінету виникнуть проблеми, то тоді потрібно звернутись до ЗВО за допомогою, щоб працівники ПК внесли в базу інформацію про Ваш новий паспорт.

Учасник тестування може виконувати завдання з різних частин НМТ на власний розсуд.
Водночас частина НМТ з математики у 2024 році є обовʼязковою, тобто її результат необхідний для вступу до будь-якого закладу вищої освіти.
Отже, відсутність позитивного результату частини НМТ з математики (як і будь-якого іншого предмету) унеможливить вступ до університету.
Для отримання права брати участь у конкурсі учаснику тестування необхідно набрати щонайменше 4 тестових бала з математики з 32 можливих.

Під час складання НМТ ви працюватимете за індивідуальним робочим місцем.
На вашому столі лежатиме аркуш паперу для чернетки. Якщо цього аркуша вам буде замало, попросіть в інструктора ще один. Виходячи з аудиторії після завершення тестування, ви маєте віддати чернетку інструкторові.    

Так, можна повертатися до виконання завдань і позначати іншу відповідь.
Упродовж роботи з НМТ учасник може повертатися до будь-якого завдання, виконувати його або виправляти вже надану відповідь і заново зберігати її.
Головне – не забувати натискати кнопку «Зберегти відповідь» і вкластися в час роботи над тестом.    

Перескласти будь-який предмет НМТ після завершення тестування неможливо. Тому, якщо вступник не склав один або декілька з предметів НМТ, то вступник, на жаль, втратить можливість вступу до університету.
Якщо ж учасник має минулорічні результати НМТ або результати ЗНО за 2021 рік, він зможе вступати з ними. Якщо вступник має пільгу, що дає право складати вступні випробування в закладі освіти, то потрібно звернутись за контактами приймальної комісії для уточнення та внесення даних про пільгу до електронного кабінету.

Усі чотири предметні блоки національного мультипредметного тесту розміщені в окремих вкладеннях програми тестування. Тестові завдання з кожного предмета містяться у своєму предметному блоці. Тестування буде відбуватись в 2 етапи: 1 етап - українська мова та математика (120 хвилин), перерва (20 хвилин) та 2 етап - історія України та предмет на вибір (120 хвилин).
Відтак учасник НМТ має можливість на власний розсуд обирати послідовність виконання завдань з різних предметів в межах етапу. Учаснику не потрібно завершувати тест, коли він переходить до наступного предмета. У будь-який час можна повернутися до завдань з будь-якого предмета. Це можна робити до того, як учасник натисне кнопку «Завершити тест». Важливо! Після підтвердження завершення тесту жодних змін у роботу внести неможливо.    

У попередні роки власники міжнародного сертифікату (диплому) мовного іспиту мали можливість зарахувати його як результат державної підсумкової атестації за курс вивчення іноземної мови у школі. ДПА є формою контролю відповідності освітнього рівня випускників загальноосвітніх закладів освіти і наразі не проводиться. НМТ є вступним іспитом до закладів вищої освіти. Тому, зарахувати мовний сертифікат з англійської або іншої іноземної мови, як результат частини НМТ неможливо.    

У 2024 році модель МНТ передбачає проходження тестування лише з чотирьох предметів: обов'язкових – української мови, математики та історії України і одного предмета за вибором вступника.
Обрати п'ятий предмет для складання НМТ у 2024 році неможливо.
Водночас необхідно пам'ятати, що вступ можливий за будь-якої обраної абітурієнтом комбінації предметів. Для вступу на різні спеціальності до результатів НМТ з кожного предмета буде застосовано різні коефіцієнти. Наприклад, якщо абітурієнт вступає на правничі спеціальності, то більшу вагу матиме результат з історії України, на медичні – результат з біології тощо.

Ні, завдання будуть на 100% різні. Але в тестах можуть траплятися завдання минулих років, а також завдання, подібні на завдання минулих років. Тому практикуйтесь у виконанні завдань ЗНО, які використовувались раніше, особливо в останні кілька років. Щорічно ми аналізуємо завдання тестів і бачимо, що під час тестування використовуються завдання, дуже схожі на ті, які вже траплялися, або навіть ідентичні.

Під час укладання тестових завдань НМТ з української мови Український центр оцінювання якості освіти в 2024 році дотримувався принципів, що реалізовувались під час зовнішнього незалежного оцінювання. Отже, тестові завдання, що використовуватимуться цьогоріч, не будуть стосуватися норм, що змінені новим правописом.

Рівень складності завдань НМТ з іноземної мови передбачений чинними програмами зовнішнього незалежного оцінювання. Складність деяких завдань тесту з іноземної мови передбачатиме рівень В2. Водночас переважна більшість завдань матиме рівень В1.
Рівень (B1) – середній рівень знання мови, що передбачає володіння нею на достатньому рівні.
Рівень (B2) – рівень володіння мовою на достатньому рівні, щоб спілкуватися з носіями мови, дивитися фільми тощо.

Результати НМТ 2022, 2023 року будуть використовуватись нарівні з результатами НМТ 2024 року. Якщо у вступника будуть результати НМТ всіх років, то він зможе обрати той з них, який даватиме кращий конкурсний бал.

Дати прийому документів

ОC бакалавр: 1 курс на основі повної загальної середньої освіти:

 • на денну форму навчання — 19 липня по 31 липня;
 • на заочну форму навчання — 19 липня по 31 липпня.

ОC бакалавр: на основі ОКР молодшого спеціаліста, ОПС фахового молодшого бакалавра, ОС молодшого бакалавра:

 • на денну форму навчання —  19 липня по 31 липня;
 • на заочну форму навчання — 19 липня  по 31 липня.

ОC магістр:

 • на денну форму навчання —  01 серпня по 22 серпня;
 • на заочну форму навчання —  01 серпня по 22 серпня.

ОНС Доктор філософії:

Перелік необхідних для вступу документів

+  Заява на вступ (роздруковується в ХНАДУ);

+  Договір на навчання (оформлюється в ХНАДУ або в електронному вигляді з накладанням кваліфікованого електронного підпису);

+  Мотиваційний лист (в електронному вигляді);

+  Копія документу (одного з документів), що посвідчує особу;

+  Копія документу про реєстрацію місця проживання;

+  Копія реєстраційної облікової карти фізичної особи платника податку (ідентифікаційний код);

+  Копія документру про здобуття освітнього рівня, на основі якого здійснюється вступ (атестат або свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти, диплом фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, бакалавра, спеціаліста, магістра);

+  Копія додатку до документру про здобуття освітнього рівня, на основі якого здійснюється вступ (з оцінками);

+  Копія військово-облікового документу (для військовозобов’язаних) /військовий квиток або приписне посвідчення/ (відповідно до Постанови КМУ №1487 від 30.12.2022 р.;

+  Копія результатів НМТ/ЗНО (ЄВІ/ЄФВВ);

+  Кольорова фотокартка (розмір 3 × 4 см) (паперова або електронна);

+  Копії документів, які підтверджують право вступника на спеціальні умови вступу.

Богомолов Віктор Олександрович

Голова приймальної комісії - ректор університету, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Транспортної академії України, лауреат Державної премії України

Дмитрієв Ілля Андрійович

Заступник голови приймальної комісії - проректор з наукової роботи, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Транспортної академії наук України

Птиця Геннадій Григорович

Відповідальний секретар приймальної комісії,
кандидат технічних наук, доцент

Саркісян Гор Саркісович

Заступник відповідального секретаря,
відповідальний за спеціальності дорожньо-будівельного факультету:

101 - «Екологія»
161 - Хімічні технології та інженерія
192 - «Будівництво та цивільна інженерія»
193 - «Геодезія та землеустрій»

Кочина Анастасія Анатоліївна

Заступник відповідального секретаря,
відповідальна за спеціальності факультету транспортних систем:

275 - «Транспортні технології» (на автомобільному транспорті)

015.32 - «Професійна освіта. Електроніка, метрологія та радіо-телекомунікації»

015.38 - «Професійна освіта. Транспорт»

Кривошапов Сергій Іванович

Заступник відповідального секретаря, 
відповідальний за спеціальності автомобільного факультету:

131 - «Прикладна механіка»
133 - «Галузеве машинобудування»
141 - «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»
142 - «Енергетичне машинобудування»
274 - «Автомобільний транспорт»

Мордовцев Олександр Сергійович

Заступник відповідального секретаря,
відповідальний за спеціальності факультету управління та бізнесу:

051 - «Економіка»
071 - «Облік і оподаткування»
073 - «Менеджмент»
075 - «Маркетинг»
076 - «Підприємництво та торгівля»

консультаційна лінія ПК ХНАДУ
       +38 (095) 362-57-07
       +38 (097) 413-62-02    

Птиця Геннадій Григорович, відповідальний секретар приймальної комісії
       +38 (050) 633-58-93

Кочина Анастасія Анатоліївна, заступник відповідального секретаря приймальної комісії
      +38 (050) 301-09-35

Мордовцев Олександр Сергійович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії
      +38 (050) 401-14-79

Саркісян Гор Саркісович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії
      +38 (050) 148-73-55

Орел Олександр Володимирович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії
      +38 (091) 609-98-90

Кривошапов Сергій Іванович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії
       +38 (066) 057-47-73     

 Email: abitur@remove-this.khadi.kharkov.remove-this.ua

Шановні абітурієнти!

Не важливо, де ви знаходитесь, у іншому місті чи країні, Ви все одно дуже важливі для своєї країни, бо є її надією та могутнім потенціалом!

Незважаючи на сучасні реалії та піклуючись про створення безпечних умов навчання ми разом з Вами готові реалізувати Ваші самі амбітні плани. Той факт, що зараз Ви вимушено опинилися за межами нашої країни, не стане перепоною до втілення мрій Вашого майбутнього, яке безперечно пов’язане з найкращою країною у світі – Україною! Сучасний рівень підготовки навчального процесу забезпечує широкі можливості нашого університету надати Вам знання саме з тих спеціальностей, які затребувані, як в нашій країні, так і у всіх країнах світу! Застосовуючи інтерактивні освітні платформи дистанційне навчання забезпечує тісний конект викладач-студент, та можливості здобувати освіту з будь-якого безпечного місця.

У нашому Університеті Ви маєте можливість:

Навчатися за ДИСТАНЦІЙНОЮ формою здобуття освіти з використанням цифрових інструментів, що, під керівництвом кращих викладачів Університету, забезпечує якісні умови для освітньої діяльності.

Скористатися підвищеним галузевим коефіцієнтом до загального конкурсного балу, що підвищує Ваші шанси на навчання за державним замовленням (за кошти державного бюджету). Можливість здобувати освіту в синхронному та асинхронному режимі.

Скористатися можливістю вступу за особливим порядком для вступників з тимчасово окупованих територій та територій де ведуться бойові дії

Що для цього потрібно зробити?

 1. Здати Національний мультипредметний тест (НМТ) у будь якому місті України або тимчасовому екзаменаційному центрі країни-партнера (перелік країн за Внешняя ссылка открывается в новом окнепосиланням)
 2. Надіслати електронну заяву щодо вступу до ХНАДУ.
 3. Дочекатися рекомендації щодо зарахування.
 4. Надіслати в електронному вигляді копії Ваших документів, завірені Вашим особистим електронним підписом.
 5. Обрати Вашу індивідуальну освітню траєкторію.
 6. Навчатися та набувати нових і затребуваних знань ДИСТАНЦІЙНО.

Навіть, якщо Ви вирішили вступати у зарубіжний Університет, Ви маєте унікальні можливості:

Навчатися одночасно у двох Університетах: за кордоном та в Україні!

Навчатися за бюджетні кошти у двох Університетах: за кордоном та у ХНАДУ!

УВАГА! Для вступників, що прописані на тимчасово окупованій території України, вступ цього року відбуватиметься за спрощеною процедурою.

Не втрачайте свій шанс, будуйте власне майбутнє, будуйте нашу країну!

Телефон гарячої лінії з питань вступу через ОЦ Донбас-Крим_Україна

Водафон/Viber/Телеграм/Вотсап/Сигнал: (050) 633-58-93 Геннадій Григорович

ОЦ Донбас-Крим-Україна

4 кроки як здобути середню освіту в Україні школярам з ТОТ

Онлайн презентація, як здобути середню освіту в Україні

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ (ОС БАКАЛАВР)

Заочна форма навчання за всіма спеціальностями (Бакалавр) - при вступі на основі ПЗСО - 10000 грн/рік; при вступі на основі ОКР молодшого спеціаліста/ОС молодшого бакалавра/ОПС фахового молодшого бакалавра - 10400 грн/рік

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ (ОС МАГІСТР)

Заочна форма навчання за всіма спеціальностями (Магістр) - 13200 грн/рік на спеціальності 015, 101, 131, 132, 133, 141, 142, 174, 175, 192, 193, 274, 275; 13800 грн/рік на спеціальності 051, 071, 073, 076, 122

Вступ за ваучером

Що таке ваучер та хто має право вступати за ним?Хто може отримати ваучер на навчання?Як отримати послугу?Яку спеціальність можна обрати для навчання за ваучером?

Перейти

Студмістечко

Студентське містечко ХНАДУ, що складається з п’яти гуртожитків, розташоване в п’ятнадцяти хвилинах ходьби від головного навчального корпусу університету.

Гуртожиток механічного факультету та факультету управління та бізнесу розташований в безпосередній близькості від навчальних корпусів відповідних факультетів.

Студентські гуртожитки ХНАДУ обладнані усім необхідним для проживання, навчання, відпочинку та заняття спортом. Кімнати розраховані для проживання 2-3 осіб.

Оплата за проживання складає від 520 грн до 1589 грн. на місяць (40% від мінімальної ординарної академічної стипендії) та здійснюється два рази на рік: за перший і за другий навчальний семестр.

Для пільгових категорій студентів надаються пільги по оплаті за користування житловою площею відповідно до вимог чинного законодавства України.

Послуги прання коштують 97,40 грн/міс.
Послуга оренди холодильників складає від 22 грн. до 120 грн/міс.

Адреси гуртожитків

Гуртожиток №1: Студентський провулок 2, Тел. 704-10-55

Гуртожиток №2: Студентський провулок 4, Тел. 704-10-52

Гуртожиток №3: Студентський провулок 6 (іноземні студенти), Тел. 704-10-56

Гуртожиток №4: Студентський провулок 8, Тел. 704-10-53

Гуртожиток №5: Студентський провулок 10, Тел. 704-02-17

Гуртожиток №6 (519 м/р): вул. Тимурівців 5а,  Тел. 738-04-15

Особливості вступу 2024

Отримай додаткові бали

 

 

Спеціальності ХНАДУ

Останнi новини

Контакти приймальної комісії

Консультаційна лінія ПК ХНАДУ
         +38 (095) 362-57-07 (Viber, Telegram, WhatsApp)
         +38 (097) 413-62-02  
_____________________________________________  

Птиця Геннадій Григорович, відповідальний секретар приймальної комісії

       +38 (050) 633-58-93
_____________________________________________

 Email: abitur@remove-this.khadi.kharkov.remove-this.ua

Ми у соц.мережах