Ви тут: ХНАДУ
Русский
English
Deutsch
Français
вівторок, 20-02-2018

АДРЕСА:

61002, Україна, м.Харків,

вул. Ярослава Мудрого, 25

Тел. +38 (057) 700-38-66,

Факс: +38 (057) 700-38-65

E-mail: admin@khadi.kharkov.ua
Наші партнери
День випускника «ХАДІ - ХНАДУ 2018»

2 червня 2018 року Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХАДІ) за традицією стане місцем зустрічі випускників всіх років, всіх поколінь.
Якщо ви прагнете зустрітися з університетськими друзями та  улюбленими викладачами, бажаєте згадати перші сесії та студентське життя - чекаємо на вас в стінах рідної Alma Mater 2 червня на «Дні випускника «ХАДІ - ХНАДУ 2018»!
Додаткова інформація за телефонами: (057) 707-37-90, 707-37-89 та на сайті http://job.khadi.kharkov.ua/index.php/vipuskniku

Вебінари для абітурієнтів

Провідні вчені, завідувачі кафедр запрошують школярів 9-11 класів до участі у профорієнтаційних вебінарах.

Підчас вебінару завідувач кафедри розповість про спеціальність, які функції виконує інженер з цієї спеціальності, на яких робочих місцях він може працювати, яку роль спеціальність відіграє у сучасному суспільстві, яке у неї майбутнє, дасть відповіді на питання з форуму. Під час вебінару завідувачу кафедри можна задати питання або у чаті, або через мікрофон.

Наступний вебінар відбудеться 21 лютого о 13-00, Як стати метрологом і все вимірювати. Доповідач - Полярус Олександр Васильович, завідувач кафедри метрології та безпеки життєдіяльності, доктор технічних наук, професор.
Детальніше
Запис до вебінару
Відеоролик - "Як зареєструватися на сайті та прийняти участь у вебінарі?"

Соціологічна асоціація України та Харківський національний університет внутрішніх справ за підтримки Департаменту науки і освіти ХОДА здійснює черговий етап соціологічного моніторингу "Молодь та наркотики".

Електронна анкета "Молодь та наркотики"

ХІ Міжнародна студентська наукова конференція

Шановні студенти!
Запрошуємо вас взяти участь у ХІ Міжнародній студентській науковій
конференції «Проблеми розвитку економіки підприємства: погляд молоді»,
що відбудеться 16 березня 2018 року
План конференції

Технології розроблення дистанційного курсу

Шановні колеги! Лабораторія інноваційних технологій в освіті ХНАДУ запрошує Вас до навчання у відкритому дистанційному курсі «Технології розроблення дистанційного курсу» (72 години, 8 тижнів).
Мета: навчитися створювати дистанційні курси та проводити дистанційний навчальний процес.
Терміни проведення курсу 12 лютого — 8 квітня 2018 року
Навчання у курсі безкоштовне.
Мова спілкування – українська.
Для учасників курсу будуть проводитись щотижневі вебінари. Посилання будуть розміщуватись на сайті курсу. Детальніше

Доступ в Web of Science і Scopus

Відповідно до Наказу МОН України  № 1286 від 19.09.2017 року, ХНАДУ  включено до переліку вищих навчальних закладів, яким надано безкоштовний доступ до міжнародних науковометричних баз даних Web of Science і Scopus. Детальніше


АБІТУРІЄНТИ!

Увага! Продовжується набір на підготовчі курси вихідного дня з 1 грудня 2017 року по 31 травня 2018 року. Заняття проходять в субботу з 9-45 до 15-00.
Підготовка зійснюється з таких предметів: математика, українська мова та література, фізика, історія України, англійська мова.
Тел. для довідок:
0675723950
Після успішного навчання на підготовчих курсах слухачу додаються до 16 балів(10 балів за підготовчі курси і 6 балів за участь в олімпіаді) до загальної кількості балів отриманих на ЗНО, в пріоритеті на бюджетні місця.
ДЕТАЛЬНІШЕ


Курси 3D графіки

Для студентів, які вже мають досвід тривимірного комп’ютерного моделювання та бажають підвищити свій професіоналізм при роботі в пакеті Autodesk Inventor, пропонуються додаткові заняття на кафедрі «Інженерної та комп’ютерної графіки» Далі...