Ви тут: ХНАДУ
Русский
English
Deutsch
Français
п'ятниця, 24-11-2017

АДРЕСА:

61002, Україна, м.Харків,

вул. Ярослава Мудрого, 25

Тел. +38 (057) 700-38-66,

Факс: +38 (057) 700-38-65

E-mail: admin@khadi.kharkov.ua
Наші партнери
Ознайомча екскурсія

В рамках проведення щорічного Осіннього тижня кар’єри «Крок до мети» відбулася ознайомча екскурсія до ПАТ «ТУрбоатом», в якій взяли участь студенти, що навчаються за спеціальністю «Матеріалознавство» (зав. кафедрою проф. Д.Б.Глушкова). В ході екскурсії студенти відвідали музей та цехи підприємства, познайомилися з історією та традиціями виробництва. Детальніше

Заходи присвячені Дню пам’яті жертв голодомору

25 листопада 2017 р. о 15.00 у Молодіжному парку біля Пам’ятного знака – Хреста жертвам Голодомору 1932-1933 років відбудеться церемонія покладання квітів.
з 16.00 до 18.00 на майдані Свободи відбудеться акція пам’яті «Запали свічку»
Департамент науки і освіти ХОДА запрошує викладачів та студентів ХНАДУ прийняти участь у даному заході.

Ректорат ХНАДУ

Увага!

24 листопада 2017 року о 17.00 на пл. Конституції біля пам’ятника Незалежності «Україна, що летить» стартує соціальна акція на підтримку глобальної компанії Генерального секретаря ООН з боротьби з насильством щодо жінок (UNITE) «16 днів активізму проти гендерно обумовленого насильства».
Департамент науки і освіти ХОДА запрошує студентів ХНАДУ сприяти участі у вищезазначеному закладі.
                                                                                                     Ректорат ХНАДУ

Майстер-клас "TIME MANAGEMENT"

В рамках проведення щорічного заходу «Крок до кар’єри» відбувся Майстер-клас «Тайм менеджмент як основа кар’єри», що пройшов за участі фахівців компанії "Globalbilgi". Організаторами заходу виступили відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів та студентська рада університету. Детальніше

Спартакіада "Першокурсник" з волейболу

8,9 листопада 2017р. у спортивному залі пройшла Спартакіада «Першокурсник» з волейболу. В змаганнях прийняло участь 5 команд. Місця розподілились наступним чином: 1 місце – ФТС, 2 місце – МФ, 3 місце – АФ, 4 місце – ДБФ, 5 місце – ФУБ. 

Зустріч з представниками компаній - роботодавців

В рамках проведення «Тижня кар’єри» відбулася зустріч з представниками роботодавців – компаній «Статус М», «Аllzap» та «Прайм». В ході зустрічі студенти знайомилися з вимогами ринку праці, умовами роботи на підприємствах, вакансіями та побажаннями до випускників університету. Відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів дякує за участь всім учасникам заходу. Детальніше

Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017»

З 9.11. по 11.11.2017 р. у приміщенні Палацу спорту м. Харкова відбулась головна подія освітньої галузі Лівобережної України – одинадцята міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017». ХНАДУ як звичайно прийняв учать.  Виставка працювала за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради. Виставка стала важливою подією у житті Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, вона допомогла багатьом випускникам визначитись з майбутньою професією, знайти свій шлях у житті.

Тиждень кар'єри "Крок до мети"

З 14 по 23 листопада 2017 року у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбудеться щорічний Осінній тиждень кар'єри «Крок до мети», учасників якого чекає корисна інформація та кар’єрні можливості.
Детальніше...

Анкетування студентів "Сайт університету"

Соціологічна група університету проводить опитування студентів, метою якого є отримання їх думок стосовно головного сайту університету. Опитування анонімне, результати будуть використанні в узагальненому виді.

Анкетування студентів "Сайт університету"

Всеукраїнська науково-методична інтернет-конференція

Шановні колеги, 24 листопада 2017 р на базі кафедри Фізики Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбудеться Всеукраїнська науково-методична інтернет-конференція "Застосування компетентнісного підходу в освітній практиці при викладанні фундаментальних дисциплін ВНЗ " Учасники інтернет-конференції можуть зв’язатися с оргкомітетом:
e-mail: funddisc@gmail.com., тел. (057) 707-37-27
Інформаційний лист

Детальніше


АБІТУРІЄНТИ!

Увага! Продовжується набір на підготовчі курси вихідного дня з 1 грудня 2017 року по 31 травня 2018 року. Заняття проходять в субботу з 9-45 до 15-00.
Підготовка зійснюється з таких предметів: математика, українська мова та література, фізика, історія України, англійська мова.
Тел. для довідок:
0675723950
Після успішного навчання на підготовчих курсах слухачу додаються до 16 балів(10 балів за підготовчі курси і 6 балів за участь в олімпіаді) до загальної кількості балів отриманих на ЗНО, в пріоритеті на бюджетні місця.
ДЕТАЛЬНІШЕ


Курси 3D графіки

Для студентів, які вже мають досвід тривимірного комп’ютерного моделювання та бажають підвищити свій професіоналізм при роботі в пакеті Autodesk Inventor, пропонуються додаткові заняття на кафедрі «Інженерної та комп’ютерної графіки» Далі...