Курси підготовки водіїв

Курси водіїв Харківського національного автомобільно-дорожнього університету проводять підготовку водіїв категорій «В» та «С».

Відповідно до законодавства України, отримання посвідчення водія можливе з вісімнадцятирічного віку, але при цьому навчання можна починати з моменту настання 16 років. Для цього слід пройти відповідне навчання в автошколі, а потім скласти кваліфіковані іспити – теорію та практику водіння, де представниками територіального сервісного центру МВС України оцінюватимуться знання та навички, отримані курсантом у процесі навчання.

Тривалість навчання

Отримання посвідчення водія категорії «В» дозволить Вам керувати легковим автомобілем з кількістю місць для пасажирів не більше 8 і повною масою до 3500 кг. Отримання посвідчення водія категорій «В» і «С» дозволить Вам додатково керувати вантажним автомобілем повною масою понад 7500 кг.

Загальна тривалість навчання на курсах підготовки водіїв категорії «В» складає 10 тижнів (з моменту реєстрації групи), для кандидатів у водії категорії «С» термін навчання становить 13 тижнів. За цей час слухачі опановують теоретичний курс та отримують необхідні навички практичного керування автомобілем.

Вартість повного курсу навчання складає:

  • категорія «В» (підготовка) – 3660 грн;
  • категорія «В» (перепідготовка) – 1350 грн;
  • категорія «С» (підготовка) – 4650 грн;
  • категорія «С» (перепідготовка) – 1530 грн.

Оплата може здійснюватися поетапно та повинна бути внесена в повному обсязі на момент закінчення терміну навчання.

Этапи навчання

Теоретичний лекційний цикл розрахований на весь період навчання згідно обраної програми підготовки. Заняття проводяться у вечірній час, 3 рази на тиждень.

Практичні заняття відбуваються паралельно із теорією. Графік водіння Ви індивідуально узгоджуєте з майстром виробничого навчання. Наші майстри виробничого навчання з практичного водіння працюють 5 днів на тиждень з 8:00 до 18:00. Вони навчать Вас водінню в міських умовах та допоможуть здобути впевненість на дорозі.

Набор у групи проводиться щоденно з 9:00 до 16:30 в аудиторії 114А

 

 

Контакти:

Відповідальний за курси водіїв:
+38 099 982 20 81
+38 068 341 67 23
Олександр Олександрович Ярита

Секретар курсів водіїв:
+38 098 053 07 45
Вікторія Олександрівна Воскобойникова

аудиторії 114А, головний корпус
вул. Ярослава Мудрого 25, ст.м. Пушкінська
м. Харків, Україна, 61002

Документи: