Консультація психолога

Адаптаційний період у ЗВО для кожного здобувача вищої освіти

Психологічний супровід здобувачів вищої освіти у ЗВО

Психологічний супровід здобувачів вищої освіти у ЗВО – це система заходів направлених на діагностику та профілактику ймовірних соціальних та психологічних ситуацій , надання психологічної допомоги та підтримки. Така допомога підвищує якість освіти.

Адаптаційний період у ЗВО для кожного здобувача проходить на протязі декількох років. З цією метою нами розробляються спеціальні програми , які направлені на надання різнопланової допомоги.

Здобувачі першокурсники, на початку навчання знаходяться у стресовому стані та у високому емоційному навантаженні.

В наслідок чого виникають скарги на пониження настрою, порушення сну та апетиту, дратливість, невпевненість у собі, тривожність, що викликає невротичні та депресивні стани, які безумовно заважають навчальному процесу.

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською старувала комунікаційна кампанія. Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров'я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан. 

У межах кампанії створено спеціальну сторінку: howareu.com (howareu_program), де запропоновані контакти, посилання, поради, продукти, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про ментальне здоров'я – своє та людей поруч. Далі...

Дізнатися більше інформації про ментальне здоров’я можна також на сторінках у соціальних мережах:

Facebook – https://www.facebook.com/howareu.program

Instagram – https://www.instagram.com/howareu_program

YouTube – https://www.youtube.com/@howareu_program

Twitter – twitter.com/howareuprogram

Telegram – t.me/howareu_program

TikTok – https://www.tiktok.com/@howareu_program

Консультація психолога – що це?

Психолог на консультації, використовує свої професійні знання, вміння та навички, навчає людину самостійно вирішувати проблеми, які стоять перед ним, бачити нові способи та шляхи вирішення. А також подолати деякі існуючі в його житті труднощі, які людина може не помічати через нераціональних переконань та стереотипів свого сприйняття світу.

Задача психолога – допомогти Вам пізнати себе.

Під час прийому Вам гарантується конфіденційність та безпека.

Які види психологічної допомоги існують

Під час першої консультації, фахівець – психолог, встановивши які саме проблеми Вас турбують, зможе рекомендувати той вид психологічної допомоги , який буде мати найвищий ефект саме у Вашому випадку.

Психологічна допомога може бути індивідуальною, родинною або груповою, в залежності від того з ким ведеться робота.

По тривалості консультації можливо розглядати короткострокову допомогу або серію консультацій (зазвичай декілька зустрічей), яка ставить перед собою завдання вирішення певної проблеми. В разі нетепічних та складних випадках для максимального ефекту потрібна більша тривалість, частота та кількість зустрічей. Це вже - психотерапія .

Також є декілька різних методик, у рамках яких може здійснюватися психологічна допомога когнетивно – поведінкова психотерапія, психоаналіз, телесно-орієнтована терапія, психодрама, гельштат-терапія та інше.

Контакти

Прийом здійснюється у медичному центрі

за адресою: провулок Студентський 4, гуртожиток № 2, щосереди, з 17.00 до 19.00.

Телефон: 066-749-75-25

Е-пошта: aul172016@gmail.com

Лобунець Ганна Юріївна, психолог вищої категорії, кандидат психологічних наук.

Освіта та трудова діяльність вища, закінчила: Харківський державний педагогічний університет ім. Сковороди в 2001р., викладач біології; МАУП-Харківський інститут в 2004р., психолог; 2013 р. кандидат психологічних наук, медична психологія, «Порушення адаптації у студентів-інвалідів, які навчаються у вищих навчальних закладах».

З 2001 року працюю керівником Центру психічного здоров'я студентської молоді КНП « Міська студентська лікарня» ХМР. З 2016 р. за сумісництвом працюю на посаді практичного психолога психологічної служби ХНАДУ.

Цикл соціальних роликів з порадами психологів.

8 серій циклу “Корисно для кожного” створено Асоціацією кіноіндустрії України. Режисерами проєкту виступили Олег Маламуж та Ольга Гібелінда. Проєкт створено FIAU – Film Industry Association of Ukraine / Асоціація кіноіндустрії України, за підтримки Isar Ednannia / ІСАР Єднання у межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства” та за участі Malanka Studios. Ця ініціатива має на меті підтримати українців, що страждають під час війни та надати їм корисні психологічні поради щодо алгоритмів поведінки у скрутних умовах, стресових ситуаціях та чутливих питаннях комунікації під час бойових дій та під впливом від їх наслідків.