Лікування алкогольної та наркотичної залежності

Громадська організація Внешняя ссылка открывается в новом окне«Нарконон» працює з людьми, що потрапили в наркотичну або алкогольну залежність. Вона допомагає таким людям адаптуватися в суспільстві та впоратись с проблемами, без вживання наркотичних засобів та алкоголю. 

Реабілітаційний центр працює з 2007 року, з того часу надає програму «Нарконон», відому в усьому світі більше 60 років. Результативність програми складає 70 %, тобто, 7 із 10 осіб, які звернулись в центр, по закінченню програми починають жити повноцінним та вільним від наркотиків життям. За весь час роботи центр допоміг сотням людей звільнитись від алкогольної та наркотичної залежності.

Враховуючи нинішню ситуацію, є загроза, що молодь може знімати стрес та напругу шляхом вживання наркотичних та алкогольних засобів.  Саме задля попередження виникнення наркотичної чи алкогольної залежності ми пропонуємо вам ознайомитися з лекцією діючого військового ЗСУ Валерія Маркуса.  

Тому, щоб запобігти виникненню проблеми алкогольної та наркотичної залежності серед молоді в майбутньому, громадська організація «Нарконон» пропонує прочитати електронну брошуру Начинается скачивание файла«10 точних фактів про наркотики».