"Міська поліклініка № 20"

За консультацією до лікарів з приводу здоров`я студенти можуть звернутися в Харківську міську студентську лікарню №20, яка знаходиться біля станції метро Архітектора Бекетова по вулиці Дарвіна 8/10, де нададуть кваліфіковану допомогу.

Внешняя ссылка открывается в новом окнеЗАПИС НА ПРИЙОМ / ВИКЛИК ЛІКАРЯ

Це єдина лікарня в Україні з 7 студентських лікувано-профілактичних установ, яка надає стаціонарну допомогу студентам  і викладачам вищих начальних закладів (ВНЗ) м. Харькова.

Відкрито єдиний в Україні центр психічного здоров`я студентської молоді на базі поліклініки лікарні.

Працюють центри первинної медико-санітарної допомоги безпосередньо на базах ВНЗ м. Харкова, що наблизило первинну медико-санітарну допомогу для студентів, зробивши її доступною.

У своїй діяльності лікарня реалізує всі задачі в області державної молодіжної політики; надає медичну допомогу студентам, які прибули з їнших регіонів України і ближнього зарубіжжя (близько 60%), далекого зарубіжжя (близько 7 тисяч чоловік), районів області і м. Харкова; працює в умовах щорічної міграції студентів (близько 20 тисяч щорічно вступають до ВНЗ і стільки ж закінчують).

У поліклініці функціонують 15 відділень, серед яких є відділення: профілактики, функціональної і ендоскопічної діагностики, клініко-діагностична лабораторія і рентген-флюрографічне відділення. Фахівці ведуть прийом по 34 спеціальностям. Поліклініка забезпечує 3 тис. відвідувань у зміну.

Створена система надання медичної допомоги студентам вищих навчальних закладів, що формувалися впродовж всього історичного шляху лікарні.