Опубліковано:

«Наука заради миру та безпеки»: відкрито конкурс програми НАТО

Оголошено конкурс для науковців на 2023 рік за програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки» (SPS) для посилення цивільної науки та технологій щодо вирішення нових викликів у сфері безпеки та їхнього впливу на міжнародну безпеку.

Опубліковано:

ХНАДУ посів 2-ге місце серед ЗВО України за кількістю отриманих патентів у 2022 році

За даними рейтингу на сайті Євроосвіта, ХНАДУ у 2022 році посів 2-ге місце серед ЗВО України за кількістю отриманих патентів.     

Опубліковано:

Підсумки конкурсу проєктів досліджень молодих вчених 2022

Підбито підсумки конкурсу проєктів фундаментальних досліджень, прикладних досліджень та науково-технічних розробок  молодих вчених  2022 року.

Опубліковано:

Національний фонд досліджень України оголошує новий конкурс "Кембридж – НФДУ 2022"

Національний фонд досліджень України оголошує новий конкурс "Кембридж – НФДУ 2022". Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія)».

Опубліковано:

Про ініційовану Національним фондом досліджень України фандрейзингову кампанію

Національним фондом досліджень України було ініційовано фандрейзингову кампанію, спрямовану на залучення позабюджетних коштів на поновлення грантової підтримки проєктів з виконання наукових досліджень і розробок, реалізацію яких через збройну агресію рф не було продовжено та розпочато в 2022 році,...

Опубліковано:

Проректор з наукової роботи, проф. Дмитрієв І.А. взяв участь в онлайн-презентації Коаліції з реформування оцінювання досліджень (CoARA)

20 грудня 2022 року проректор з наукової роботи, проф. Дмитрієв І.А. взяв участь в онлайн-презентації можливостей долучення до Коаліції з реформування оцінювання досліджень (CoARA) і підписання Угоди про реформування оцінювання наукових досліджень (Agreement on Reforming Research Assessment).

Ініці...

Опубліковано:

Науковці ХНАДУ увійшли до експертних рад МОН з експертизи проектів наукових досліджень і науково-технічних розробок

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.12.2022р. №1111 затверджено списки експертів з експертизи проєктів наукових досліджень і науково-технічних розробок, що подаються для участі у конкурсах, які проводитиме МОН, та звітів про їх виконання за тематичними напрямами, за якими...

Опубліковано:

Видано монографію!

Опубліковано наукову монографію «Резервування провізних можливостей парку автомобілів у логістичних ланцюгах постачань споживчих товарів».

Монографію створено завдяки співпраці авторів доц. Ковцур Катерини та доц. Птиці Наталії кафедри Транспортних систем і логістики, та доц. Музильова Дмитра...

Опубліковано:

ХНАДУ на 14-му місці у рейтингу SCImago Institutions Rankings

У 2022 році ХНАДУ вперше потрапив до рейтингу SCImago Institutions Rankings та посів 14 місце серед 68 українських наукових установ.

Опубліковано:

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ПРОЄКТІВ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ПРИКЛАДНИХ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ РОЗРОБОК

Сьогодні, 18 листопада 2022 року, розпочався конкурсний відбір проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, виконавцями яких є заклади вищої освіти та наукові установи, що належать до сфери управління Міністерства...

Опубліковано:

Оголошено конкурсний відбір проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експерим

Наказом Міністерства освіти і науки України від 09 листопада 2022 року №996 оголошено щорічний конкурс проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених.

Тематикою Конкурсу проєктів фундаментальних наукових...

To top