ВІДМІННИЙ РЕЗУЛЬТАТ!

Харківський національний автомобільно-дорожній університет посів ДРУГЕ МІСЦЕ за кількістю студентів-переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 році по Україні згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від «28» липня 2021 р № 865.

До першої п’ятірки за кількістю студентів-переможців увійшли наступні заклади вищої освіти:

 • Сумський державний університет - 151 студента-переможця
 • ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ УНІВЕРСИТЕТ - 87 студентів-переможців
 • Миколаївський національний аграрний університет - 83 студента-переможця
 • Національний університет «Львівська політехніка» - 79 студентів-переможців
 • Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського - 79 студентів-переможців
 • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» - 77 студентів-переможців

Отже, 87 здобувачів вищої освіти нашого Університету стали переможцями, з них 13 осіб – посіли перше місце, 27 – друге і 47 відповідно третє.

Шановні здобувачі вищої освіти і наукові керівники, науково-педагогічні працівники відповідальні за проведення Конкурсу на базі нашого Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, щиросердно дякуємо за вашу плідну працю та професіоналізм! Ми вами дуже пишаємося!

Особливо слід відзначити науково-педагогічних працівників нашого Університету, які були науковими керівниками та підготували більш ніж трьох студентів-переможців Конкурсу, а саме:

 • Глушкову Діану Борисівну, завідувача кафедри технології металів та матеріалознавства – 11 студентів-переможців;
 • Шевченко Інну Юріївну, декана факультету управління та бізнесу – 9 студентів-переможців;
 • Богатова Олега Ігоровича, професора кафедри метрології та безпеки життєдіяльності – 6 студентів-переможців;
 • Внукову Наталію Володимирівну, завідувача кафедри екології – 4 студента-переможця;
 • Коваля Андрія Олександровича, доцента кафедри метрології та безпеки життєдіяльності – 4 студента-переможця;
 • Крайнюк Олену Володимирівну, доцента кафедри метрології та безпеки життєдіяльності – 4 студента-переможця.

Окремо нагадуємо, що Харківський національний автомобільно-дорожній університет є базовим закладом вищої освіти з проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей: «Автомобільний транспорт» (п’ять напрямів), «Матеріалознавство» та «Цивільна безпека (Охорона праці)». Цього року до нас на Конкурс надійшло 428 робіт, взяли участь 678 студентів-авторів, з них було нагороджено – 170 студентів.

Слід зазначити, що вже шість років поспіль наш Університет отримує  стабільний і високий результат за кількістю призових місць у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей та входить до п’ятірки найкращих закладів вищої освіти України. Такі результати дійсно вражають!

До речі за кількістю переможців студентських олімпіад та конкурсів наукових робіт згідно щорічного академічного рейтингу закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2021» Харківський національний автомобільно-дорожній університет посідає 1 місце по області та 4 місце по Україні.