Про оголошення конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених у 2020 році

МОН оголосило конкурс проектів наукових робіт молодих вчених, який фінансуватиметься за кошти загального фонду держбюджету.

До складу виконавців проекту повинні входити студенти, аспіранти, наукові та науково-педагогічні працівники та інші дослідники ХНАДУ, яким на момент подання проекту (вересень 2020 р.) не виповнилося 35 років.

У разі потреби до виконання роботи (розробки) залучається науковий консультант, яким може бути як вітчизняний, так і іноземний вчений, відповідно до тематики проекту.

У міждисциплінарних наукових проектах з метою якісного забезпечення керівництва науковим напрямом дозволяється залучати співкерівником проекту докторанта або доктора наук віком до 40 років.

Керівником проекту повинен бути науково-педагогічний (науковий) працівник (докторант), який працює (навчається) у ХНАДУ та на момент подання проекту на Конкурс (вересень 2020 р.) відповідає таким вимогам:

  • кандидат наук, віком до 35 років;
  • докторант або доктор наук, віком до 40 років.

Керівникам проектів необхідно підготувати матеріали для проведення конкурсного відбору та подати секретарю Науково-технічної ради Звягінцевій Галині Олексіївні для подальшої передачі на розгляд ради до 25 вересня 2020 року на електрону адресу nis@remove-this.khadi.kharkov.remove-this.ua та до ауд. 272 (дорожньо-будівельного корпусу). Проект, що подається на Конкурс, супроводжується листами підтримки від представників провідної наукової спільноти, потенційних інвесторів або реального сектору економіки.

Усі документи щодо конкурсу доступні за посиланням: