Політика конфіденційності

1. Збір інформації

На нашому сайті встановлено код Google Analytics який здійснюють облік і збір інформації про ваш візит.

Також ми зберігаємо надану вами інформацію, коли ви входите на сайті, берете участь в акції та/або виходьте зі свого облікового запису. Інформація включає ваше ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону та інші дані.

2. Використання інформації

Інформація, яку ми отримуємо від вас, може бути використана, щоб:

  • Зробити послуги відповідними вашим індивідуальним запитам
  • Запропонувати персоналізовану рекламу
  • Поліпшити наш сайт
  • Поліпшити систему підтримки користувачів
  • Зв'язатися з вами по електронній пошті або іншим каналам комунікації
  • Влаштувати акцію, конкурс або організувати дослідження

3. Захист особистих даних

Надану вами інформацію і ваші особисті дані не будуть продані або яким-небудь чином передані третім особам з яких-небудь причин, за винятком необхідних даних для виконання запиту або транзакції, наприклад, для відповіді на ваше запитання в службу підтримки або для відправки, запитаної вами інформації або для надання замовленої вами послуги. 

4. Розкриття інформації третім особам

Ми не продаємо, чи не обмінюємо і не передаємо особисті дані стороннім компаніям. Це не відноситься до надійних компаніям, які допомагають нам у роботі сайту та поліції у справах за умови, що вони погоджуються зберігати конфіденційність інформації.

Ми готові ділитися інформацією, щоб запобігти злочину або допомогти в їх розслідуванні, якщо мова йде про підозру на шахрайство, діях, фізично загрожують безпеці людей, порушеннях правил використання або у випадках, коли це передбачено законом.

Чи не конфіденційна інформація може бути надана іншим компаніям з метою маркетингу, реклами і т.д.

5. Захист інформації

Ми використовуємо різні засоби безпеки, щоб гарантувати збереження ваших особистих даних. До ваших послуг найсучасніше шифрування. Адміністратори і власники сайту ХНАДУ, а також компанії послугами яких ми користуємося для забезпечення працездатності сайту, роблять всі відомі заходи для забезпечення безпеки зберігання та захисту наданих вами даних.

Тільки ті співробітники, які працюють з конкретним завданням (наприклад, технічна підтримка або фахівець який відповідає за надання вам послуги) отримують доступ до особистих даних. Сервера і комп'ютери, на яких записана конфіденційна інформація, знаходяться в безпечному оточенні.

6. Відмова від підписки

Ми використовуємо електронну пошту, телефон, Telegram, Viber, Facebook Messenger та інші засоби комунікації, щоб надати вам інформацію за вашими заявками, новин компанії, інформації по продуктам і т.д. Якщо ви бажаєте відмовитися від підписки, в кожному листі дані докладні інструкції, як ви можете це зробити. Або ж ви можете виконати засобами програмного забезпечення за допомогою якого здійснюється комунікація.

7. Згода

Користуючись послугами або переглядаючи наш сайту, ви автоматично погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.