Привітання ректора

Щиросердно вітаю усіх вас з новим навчальним роком!

Перший день вересня завжди знаменує початок дійсно чогось нового й незвіданого. Для дітей – це початок шкільного життя, для юнаків і дівчат – перехід до нового  самостійного  етапу  –  здобуття майбутньої професії.

Щиросердно вітаю Вас, шановні першокурсники, з початком нового – дуже відповідального й цікавого періоду у Вашому житті, адже сьогодні Ви стали частиною великої  університетської  родини,  яка носить ім’я ХНАДУ. Від сьогодні розпочинається Ваш стрімкий шлях підкорення нових  горизонтів,  пізнання  незвіданих височин і відкриття надможливостей для майбутніх  звершень.  Щодня  зусиллями професорсько-викладацького складу перед Вами будуть відкриватися таємниці науки і техніки.

Обравши наш університет для здобуття професійних знань, сподіваюся, що усі Ви поринете у вражаючий і різнобічний світ технічної освіти, адже сьогодення вимагає збільшення кваліфікованих фахівців саме у промислово-виробничих  галузях  нашої держави.

У цей урочистий день хвилювання охоплює не тільки Вас, любі першокурсники, адже Ви щойно переступили поріг одного з найвідоміших технічних вишів нашої держави,  котрий  стане  Вашою  домівкою  на найближчі чотири – п’ять років, а й для наших  викладачів,  які  залюбки  передадуть Вам свої знання і досвід.

Майже  90  років  поспіль  Харківський національний автомобільно-дорожній університет  здійснює  професійну  підготовку спеціалістів  для  найголовніших  галузей промисловості не лише України, але й зарубіжжя. Адже транспорт, дороги і розробка нових шляхів сполучення, котрі мають бути економічно обґрунтовані, дають можливість для розвитку й удосконалення різних сфер діяльності. 

Шановні  юнаки  і  дівчата,  щиросердно бажаю Вам цілеспрямованості в підкоренні наукових височин і наснаги в здобутті надсучасних знань. Сподіваюся, що жодні труднощі не стануть перепоною під час Вашого навчання в ХНАДУ. Ви – майбутнє нашої держави, тому саме Ваша наполегливість і натхненна праця є запорукою її процвітання.

З  нагоди  Дня  знань  мої  найщиріші  вітання викладачам, батькам і співробітникам. Ви докладаєте титанічних зусиль для становлення нашого майбутнього покоління.  Тож  зичу  Вам  завзяття  для  нових  звершень, творчих здобутків і міцного здоров’я, сімейного добробуту й мирного неба!