Кафедра менеджменту вітає викладачів і здобувачів зі здобуттям срібних призів у І Чемпіонаті Світу з Науки у Дубаї

Дорогі викладачі та студенти кафедри менеджменту, вітаємо вас з неймовірною перемогою на І Чемпіонаті Світу з Науки у Дубаї! Ваші досягнення вражають та надихають нас всіх.  

Сердечно вітаємо викладачів кафедри менеджменту к.е.н., доцента Бочарову Надію Аваківну,  д.е.н., доцента Федотову Ірину Володимирівну та асистента Величко Яну Іванівну, а також студентів магістратури Гусакову Катерину та бакалавратури Резніка Ігоря зі здобуттям срібних призів та отриманням дипломів!   У І Чемпіонаті Світу з Науки у Дубаї, який тривав із 7 по 21 серпня 2023 року взяли участь 1236 учасників із 69 країн світу. Роботи було подано по 38 галузях науки. Нагороди здобули 360 вчених. Серед суддів було понад 30 Нобелівських лауреатів. У загальнокомандному заліку по країнах: 1 місце – Китай, 2 місце – США, 3 місце – ОАЕ, 4 місце – Індія, 5 місце – Франція, 6 місце – Велика Британія, 7 місце – Бразилія, 8 місце – Ізраїль, 9 місце – Україна, 10 місце -Австралія. Отримання срібних призових місць - це видатне досягнення для вітчизняної науки. 

Ваша відданість науці та працездатність покаже світу, що спільний труд і впертість приводять до найвищих результатів. Ваші здобутки на міжнародному рівні є джерелом видатних досягнень та гордості для нашої університетської спільноти.

З радістю вітаємо вас з цією величезною перемогою та визнанням ваших наукових зусиль на міжнародному рівні! Нехай ваша робота та талант надалі приносять вам та нашій університетській спільноті найвищі досягнення.


To top