Ukrainian National H-index Ranking 2023

Ukrainian National H-index Ranking – незалежний міжнародний рейтинг, що направлений на оцінку наукової продуктивності вчених, дослідницьких груп та організацій в різних країнах на основі консолідованого показника індексу Гірша.

Рейтинг враховує сумарний показник індексу Гірша наукових установ України з урахуванням відомостей наукометричних баз даних та платформ Scopus, Web of Science та Google Scholar. На основі цих даних формується індикатор National H-index Ranking та відповідна ранжована позиція в рейтингу (Position).

The Times Higher Education Impact Rankings

Британське видання Times Higher Education опублікувало п’ятий випуск рейтингу THE University Impact Rankings, метою якого є аналіз впливу вищої освіти на розвиток суспільства та досягнення 17 Цілей сталого розвитку (ЦСР), сформульованих ООН на період до 2030 року. Рейтинг демонструє досягнення університетів у виконанні кожної з 17 Цілей, а також формує загальний рейтинг University Impact Rankings.

Харківський Національний Автомобільно-Дорожній Університет у 2023 році вперше взяв участь у рейтингу і посів місце у групі 1001+ серед усіх університетів світу й 13 місце серед університетів України. 

 Посилання на сторінку університету Внешняя ссылка открывается в новом окнеhttps://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/kharkiv-national-automobile-and-highway-university

Scimago Institutions Rankings

Загальний показник та дослідницька  діяльність покращилась на 9 позицій в порівнянні з 2022 роком, іноваційна діяльність на 7 позицій угору.

Webometrics Ranking of World Universities

ХНАДУ покращив свої позиції на 2 вгору в порівнянні з початком 2023 року 

StudyAbroadAide Rankings

 Харківський національний автомобільно-дорожній університет отримав такі визнання: Це 58-й найкращий університет для іноземних студентів серед 165 університетів України. Входить до 65% найкращих університетів у світі.

Scopus

 Дані рейтингу актуальні станом на 17 квітня 2023 року. Харківський автомобільно-дорожній університет посів 75 місце (кількість публікацій - 817, кількість цитувань – 3320, індекс Гірша -23).  У 2022 році місце було нижчем на  5 позицій.    

To top