Вимоги до міжнародних Рейтингів:

 

 

Що означають індикатори? 

Шість показників, які визначають рейтинг QS World University Ranking 2023: 

Академічна репутація – Академічна репутація, що становить 40 відсотків загального балу, пов’язана з якістю викладання та досліджень в університетах світу. Ми збираємо понад 130 000 експертних думок із простору вищої освіти, створюючи найбільше дослідження академічної думки у світі.  

Репутація роботодавця . Ми знаємо, що студенти хочуть закінчити навчання з навичками та знаннями, необхідними для ринку праці. Ми оцінюємо, як навчальні заклади готують студентів до успішної кар’єри та які заклади пропонують найбільш компетентних, інноваційних та ефективних випускників.  

Співвідношення викладачів/студентів – цей показник визнає, що велика кількість викладачів на студента зменшує навантаження на викладання та створює більш сприятливий досвід студента. Ми оцінюємо, як навчальні заклади забезпечують студентів значущим доступом до викладачів і репетиторів.  

Цитування на факультет – ми вимірюємо якість університетських досліджень за допомогою показника цитування на факультет, беручи загальну кількість академічних цитувань у статтях, створених університетом за п’ятирічний період. 

Співвідношення міжнародної кількості студентів і міжнародної викладачі – дуже міжнародний університет створює ряд переваг. Це демонструє здатність залучати якісних студентів і співробітників з усього світу, а також має на увазі дуже глобальний погляд. Сильні міжнародні інституції створюють багатонаціональне середовище, створюючи міжнародні симпатії та глобальну обізнаність. 

Дізнайтеся більше про те, як оцінюється кожна категорія.