Актуальні пропозиції мобільності

Актуальні грантові та стипендіальні пропозиції

Система оцінювання у ХНАДУ

Європейська система накопичення кредитів (ECTS) є інструментом Європейського простору вищої освіти для підвищення прозорості навчання та курсів. Це допомагає студентам пересуватися між країнами та визнавати їхні академічні кваліфікації та періоди навчання за кордоном.

Таблиця оцінювання у ХНАДУ 

Академічний календар 

 2022-2023  навчальний рік  починається: 29 серпня 

  Навчальний рік в університеті розпочинається, як правило, 1 вересня, а завершується - 30 червня. Навчальний процес в університеті здійснюється по семестрах, на кожен навчальний рік для студентів очної та заочної форм навчання, які затверджує ректор та у відповідності до розкладу навчальних занять.  

Академічна мобільність детально 

Міжнародні фонди

Внешняя ссылка открывается в новом окнеDAAD  

The British Council

Британська рада
Напрямок діяльності: Програми сприяння викладанню англійської мови. Міжнародні семінари. Стипендіальні програми. Фінансування проїзду. Обміни в галузі мистецтва і культури. Встановлення наукових контактів. Робота зі студентами і навчання в галузі промисловості, у сферах менеджменту, сільського господарства та охорони здоров’я, підтримку програм викладання англійської мови, надання інформації різним установам, надання допомоги бібліотекам.
Програми спрямовані на вдосконалення викладання англійської мови, навчання менеджменту, теорії та практики бізнесу, академічні та наукові обміни, а також культурні заходи. (Projects: REAP, JICAP, DISPS, SEPS), проведення спеціальних семінарів, курсів або літніх шкіл у Великобританії.
Гранти надаються за сучасними розділами мистецтва, освіти, медицини та науки, стипендії надаються для навчання в галузі економіки, географії, історії, міжнародних відносин, права, підприємництва, управління, соціології, засобів масової інформації, викладання англійської мови, міського планування. www.britishcouncil.org/

Переглянути всі пропозиції...