НАГЛЯДОВА РАДА

Наглядова рада Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) створена за рішенням Міністерства освіти і науки України для здійснення нагляду за управлінням майном Університету, додержанням мети його створення відповідно до Закону України «Про вищу освіту».

Наглядова рада ХНАДУ сприяє розв'язанню перспективних завдань розвитку Університету, залученню фінансових ресурсів для забезпечення діяльності Університету з основних напрямів розвитку та здійснення контролю за їх використанням, ефективній взаємодії ХНАДУ з державними органами та органами місцевого самоврядування, науковою громадськістю, суспільно-політичними організаціями та суб'єктами господарської діяльності в інтересах розвитку та підвищення якості освітньої діяльності та конкурентоспроможності Університету, здійснює громадський контроль за діяльністю ХНАДУ тощо.

Голова Наглядової ради Харківського національного автомобільно-дорожнього університету

СУБОТІН Віктор Георгійович

Генеральний директор Акціонерного товариства "Українські енергетичні машини", кандидат економічних наук, дійсний член Міжнародної інженерної академії, дійсний член (академік) Академії технологічних наук України.

Народився 28 травня 1959 року в м. Харкові.
У 1982 році закінчив Харківський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство», здобув кваліфікацію інженера-механіка.
У 1995 році закінчив Харківський державний університет за спеціальністю «Фінанси та кредит», здобув кваліфікацію економіста.

Має почесне звання «Заслужений економіст України», почесний громадянин м. Харкова.

Нагороди: орден «За заслуги» ІІ та III ступенів, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, відзнака Президента України – ювілейна медаль «20 років незалежності України», Почесна грамота Кабінету Міністрів України.