Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

Додаткові освітні послуги надаються Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом відповідно до переліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами освіти, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності» від 27 серпня 2010 р. № 796 зі змінами та доповненнями.

Встановлення вартості додаткової освітньої та іншої послуги здійснюється у відповідності до економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних з її наданням. Університет може диференціювати розмір плати за послуги, виходячи з ліцензованого обсягу, співвідношення попиту та пропозиції за конкретними напрямками (спеціальностями). Розмір плати за надання освітньої послуги може змінюватись щорічно з урахуванням індексу інфляції за попередній рік.

Вартість надання платної послуги визначається на підставі відповідного кошторису, що обчислюється з урахуванням видатків Університету, за винятком тих, що фінансуються за рахунок коштів загального фонду державного бюджету або інших джерел фінансування, та затверджується наказом ректора Університету.

Складовими вартості витрат є:

  • витрати на оплату праці;
  • нарахування на фонд оплати праці відповідно до законодавства;
  • безпосередні витрати на оплату послуг інших організацій;
  • капітальні витрати;
  • індексація заробітної плати, інші витрати відповідно до чинного законодавства.

Начинается скачивание файлаПерелік платних послуг, які надаються Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом