To top

Німецько-український центр


 Німецько-український центр є структурним підрозділом Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, що здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України, статуту Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, наказів ректора та розпорядженням проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків.

Метою діяльності Німецько-українського центру є створення умов для ефективної реалізації права студентів і випускників Харківського національного автомобільно-дорожнього університету на працю, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, шляхом співпраці з різними організаціями та установами Німеччини та України.

Основними завданнями  Німецько-українського центру є:

·  Ознайомлення з історією Німеччини, її сучасним соціальним, економічним та політичним життям.

·  Здійснення міжнародних зв’язків з метою сприяння культурному обміну, навчанню, стажуванню та проходженню практики в Німеччині та Україні студентами та співробітниками університету.

·  Організація та проведення різноманітних тренінгів і семінарів, метою яких є підготовка студентів і співробітників університету до закордонних стажувань.

·  Інформування студентів і співробітників університету про заходи, що відбуваються в Німецько-українському центрі кар’єри та за його межами.

Напрямки діяльності Німецько-українського центру:

· Організація мовних курсів для студентів та співробітників Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, метою яких є підвищення рівня володіння німецькою та англійською мовами.

·  Сприяння професійній орієнтації і підбору талановитої творчої молоді для закордонних стажувань.

·  Встановлення та розвиток соціального партнерства з підприємствами, установами та організаціями в Німеччині та Україні.

·  Запровадження системи зворотного зв’язку між підприємствами, установами та організаціями та університетом для отримання об’єктивної оцінки якості фахової підготовки.

· Розширення зв’язків і стосунків ХНАДУ з навчальними закладами в Німеччині.

· Укладення угод з університетами Німеччини (у тому числі - довгострокових) щодо співробітництва у сфері планування кар’єри та підвищення кваліфікації студентів та випускників університету.

· Створення бази даних студентів і випускників, що володіють іноземними мовами, та накопичення банку потенційних підприємств, установ та організацій (роботодавців) для студентів та випускників.

· Надання консультацій студентам і випускникам з питань оформлення власного резюме, інших документів, пов’язаних зі стажуванням, працевлаштуванням.

· Пошук німецьких підприємств, установ та організацій та укладання з ними угод щодо проходження виробничої практики, підтримання зв’язків з роботодавцями щодо проведення виробничої практики студентів.

· Підготовка наказів ректора, розпоряджень проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків  з питань, що стосуються діяльності Німецько-українського центру.

· Інші напрямки, що відповідають меті діяльності підрозділу та відповідають законодавству України.

To top

Наші партнери

Еразмус + з Бранденбузьким технічним університетом, Німеччина

Еразмус + з Бранденбузьким технічним університетом, Німеччина

Приємна новина для студентів ХНАДУ :новий договір з німецьким вишем на 2019-2021 роки у галузі машинобудування та проектування. Більш детальна інформація уточнюється. Програма почне дію вже с жовтня-листопада 2019 року.

Стипендия BAYHOST. Изучение немецкого языка в Германии


The Bavarian Academic Center for Central, Eastern and Southeastern Europe (BAYHOST) would like to ask you to pass this information to your students and other parties interested:The Free State of Bavaria invites applications for its one-year scholarship program for students from Central, Eastern and Southeastern Europe for the academic year 2020/21 via BAYHOST. Graduates from Bulgaria, Croatia, the Czech Republic, Hungary, Poland, Romania, Russia, Serbia, Slovakia and Ukraine are eligible to apply.The scholarships are meant to finance postgraduate studies (i.e. master’s programs) and PhDs at Bavarian universities. Annual scholarships can be extended twice for up to 3 years; the scholarship amounts 735,--€ per month. One-year study sojourns in Bavaria as part of a PhD in the home country can also be funded.Enclosed is our flyer and further information can be found on the BAYHOST website:

Внешняя ссылка открывается в новом окнеwww.uni-r.de/bayhost/english/scholarships/study-in-bavaria/index.html
The application deadline for first time applications is the 1st December 2019 (date of receipt!).

You are also welcome to share the call for application on facebook: Внешняя ссылка открывается в новом окнеwww.facebook.com/Bayhost-555365254630705/

 

 

"Школа зі сталої мобільності" Технічний Університет Дрездена

з 16 до 20 травня  , вчетверте була проведена школа зі сталої мобільності. Детальніше за посиланням.

Внешняя ссылка открывается в новом окнеhttps://www.facebook.com/KhNAHU.Kaf.TSL/

Візит професора Х.Бекедаля, Бергіше університет (Вупперталь, Німеччина)

  Візит професора Х.Бекедаля, Бергіше університет (Вупперталь, Німеччина)

З 20 до 23 травня 2019 року Харківський автомобільно - дорожній унверситет був радий прийняти до себе з офіційним візитом професора, доктора технічних наук Хармунта Бекедаля та Ольгу Альберті.

Відбулось три презентації - лекції та 2 церемонії: передачі обладнаннч на дорожно-будівельному факультеті та присвоєння почесного професора ХНАДУ проферу Х.Бекедалю.

Тестування з німецької та англійської мови

Служба німецьких академічних обмінів DAAD проводить тестування в ХНАДУ.

Дати проведення: 18/10/2018

Для того, щоб прийняти участь в тестуванні onDaf, onSet Вам необхідно володіти німецькою або англійською мовами не нижче рівня А2, мати мотиваційний лист на міжнародну стипендію (докладніше можна ознайомитися тут http://www.daad.org.ua/ukr/stipendien.htm) та заздалегідь зареєструватися на офіційному сайті https://www.onset.de/ або за посиланням goo.gl/forms/aErfkbO5EXZgLW1J3

Після складання тесту кожен учасник отримує сертифікат поштою.

При виконанні всіх перерахованих умов тестування безкоштовне. Незареєстровані учасники до проходження тесту не допускаються.

Internship Programme of German Business for Ukraine

  15 Апреля в 11:40 Магистр автомобильного факультета ХНАДУ Иличук Александр, расскажет всем желающем о его победе в конкурсе стипендиальных программ Internship Programme of German Business for Ukraine и и прохождении практики на заводе Volkswagen.
Skype общение будет проходить в 232 ауд. (главный корпус, ул. Ярослава Мудрого 25).
Приходите, делитесь опытом и задавайте вопросы.  

To top