Газета «Автодорожник»

Газета «Автодорожник» Харківського національного автомобільно-дорожнього університету була створена у 1931 році, майже одночасно із заснуванням ЗВО.

З січня 1991 р. «Автодорожник» є друкованим органом Харківського навчально-науково-виробничого комплексу з автомобільно-дорожньої освіти.

У грудні 1993 р. газета зареєстрована у Державному комітеті України у справах видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження і з того часу друкується у власному видавництві.

У березні 2000 р. газета вперше була надрукована повнокольоровою.

Виходячи один раз на місяць газета журнального типу «Автодорожник» на 16 – 24 сторінках об’єктивно і послідовно висвітлює найцікавіші та найзначущіші події навчального закладу, належним чином формує суспільну думку, підвищуючи рівень освіченості університетської громади.

За численні досягнення в царині журналістики «Автодорожник» серед безлічі друкованих видань, що виходять в десятках харківських вишів, неодноразово здобував перемогу в обласних і Всеукраїнських журналістських і творчих конкурсах.

Серед них - перемога у творчому конкурсі «Вища школа України» у номінації «Розвиток матеріальної бази». У щорічних обласних творчих конкурсах «Часопис» і «Літопис» газета «Автодорожник» неодноразово була визнана «Кращою університетською газетою» та «Кращою галузевою газетою».

За підсумками IX міського конкурсу-форуму «Літопис – 2018» «Автодорожник» вкотре визнано «Кращою університетською газетою» та присвоєно першість у номінаціях «Патріотичне виховання», «Інновації у навчальному процесі», «Ми йдемо до професії», а також «За пропаганду здорового способу життя і спорту».

У ювілейному X міському конкурсі-форумі «Літопис – 2019» газета «Автодорожник» здобула перемогу у номінації «Патріотичне виховання. Волонтерський рух».

 

У 2021 році газета відзначила 90-річчя від дня заснування та вкотре визнана переможцем щорічного творчого конкурсу «Часопис», а головний редактор з нагоди ювілею «Автодорожника» нагороджена дипломом НСЖУ за багаторічну плідну журналістську працю.

Ці красномовні здобутки і творчі ужинки газети – задля процвітання і розвитку нашої alma mater!

Головний редактор газети,

член Національної спілки журналістів України

Ольга Васильківська.