АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ

  ЕРАЗМУС+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 та 2021-2027 рр.!, що підтримує проєкти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Разом з понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів (Partner Countries) Програми Еразмус+. Країнами-членами Програми (Programme Countries) виступають 28 держав-членів ЄС; країни Економічного Союзу: Ісландія, Норвегія, Ліхтенштейн; країни-кандидати: Туреччина, Північна Македонія та Сербія (з 2018 р.). 

Для України як країни-партнера* (Partner Country) з країнами-членами** (Programme Countries) Програми Еразмус+ на організацію та участь в проектах з академічної мобільності відкриті такі можливості:

• МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ:  короткострокові програми обміну:  кредитна мобільність на навчання (3-12 міс.) та на практику (2-12 міс.) для українських студентів: (молодших) бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів; академічна мобільність для викладання / підвищення кваліфікації / на стажування (від 5 днів до 2 міс.) для викладачів та працівників закладів вищої освіти.

     Хто може організовувати програми обміну?
     Один заклад вищої освіти з країни-члена Програми та один заклад вищої освіти країни-партнера Програми Еразмус+ (додатково всі інші організації для проходження студентських практик).
Заявником - координатором проєктів з мобільності виступають ЗВО країн-членів програми Еразмус+. 
Координують напрям діяльності Національні Агентства Еразмус+ країн-членів Програми (децентралізований напрям).

     Хто може брати участь?
     o Студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти, докторанти)
     o Викладачі
     o Адміністративний персонал

Детальніше для організації проєктів з мобільності для закладів вищої освіти

Детальніше для індивідуальної участі у проєктах з мобільності 

To top