Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA.

З 17 по 20 вересня в місті Чернігів проходив, перенесений через карантин, Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. У турнірі взяло участь більш 200 спортсменів, які боролись за звання найсильніших на рингзі та татамі. За підсумками турніру п'ятеро спорсменов-студентів ХНАДУ завоювали медалі. Студент Дорожнього факультету, Золотарьов Олександр зупинився за крок від перемоги і став срібним призером в рингу і бронзовим призером на татамі. Партнер по команді Подолянчук Дмитро, студент Автомобільного факультету, завоював срібло на татамі, а в ринзі розділив перше місце, роздідивши його з чемпіоном світу, ЗМС Христосовим Ігорем з факультету Транспортних систем, який завоював три золоті медалі на цьому турнірі. Також в скарбничку ФТС увійшли: срібло у МСМК Муравського Владислава, який був змушений знятися з фінального бою через прикру травму. І золота нагорода у Павлюченко Дар'ї. Побажаємо нашим спортсменам, здоров'я успіхів у навчанні та спорті. Чекаємо на нові перемоги!!!