«Наука має бути веселою, захоплюючою та простою»

Петро Капиця

STEM "Наука - це круто!"

ХНАДУ підготув для Вас цикл лабораторних робіт онлайн з природничо-математичних та інженерно-технічних наук. Лабораторні роботи з математики, інформатики, фізики, нарисної геометрії, екології та інжинірингу!

Виберіть предмет

Algodoo — унікальне програмне забезпечення для 2D-симуляції

Algodoo — унікальне програмне забезпечення для 2D-симуляції від Algoryx Simulation AB. Algodoo розроблено в ігровій, мультяшній манері, що робить його ідеальним інструментом для створення інтерактивних сцен. Досліджуйте фізику, створюйте дивовижні винаходи, створюйте круті ігри або експериментуйте з Algodoo на уроках природничих наук.

NASA STEM Engagement

Від запуску простих паперових ракет до навчання для читання супутникових зображень - НАСА зібрало багату колекцію заходів STEM для учнів від дитячого садка до університету. Занятия разделены по классам: K-4, 5-8 и 9-12, у каждой группы оценок есть своя веб-страница, которая разбита по видам деятельности.

Google Expeditions

Більшість вчителів не можуть відвезти своїх учнів до табору на горі Еверест або відвідати Лувр, але вони можуть зробити обидві ці речі за допомогою серії захоплюючих шкільних екскурсій з Внешняя ссылка открывается в новом окнеGoogle Expeditions.

 

 

"Важких наук немає, є лише складне викладання"

О. І. Герцен

Що таке віртуальні лабораторії?

Віртуальне лабораторне моделювання дозволяє студентам виконувати лабораторні експерименти в режимі онлайн та досліджувати абстрактні концепції та складні теорії, не входячи в лабораторію фізичних наук. Лабораторне моделювання візуалізує науку та  забезпечує моделювання віртуальних лабораторій з біології, біохімії, генетики, біотехнології, хімії, фізики та багато іншого, відповідно до навчальної програми STEM.