Опубліковано:

Запрошуємо до участі у вебінарі

Запрошуємо усіх співробітників, аспірантів та студентів ХНАДУ до участі у вебінарі від StrikePlagiarism.com на тему "Дотримання правил академічної доброчесності у закладах вищої освіти. Методологія оцінки наукових і студентських робіт з використанням антиплагіатної системи", який...

Опубліковано:

Онлайн-анкетування викладачів ХНАДУ

Вимушений різкий перехід на дистанційну форму навчання поставив багато питань, як перед студентами, так і перед викладачами. Основними питаннями, які необхідно було викладачам вирішити негайно, були комунікація, проведення онлайн-занять та надання необхідної інформації студентам.

...

Опубліковано:

Вебінар: Особливості забезпечення академічної доброчесності в природничих і технічних науках

Відділ акредитації, стандартизації та якості навчання (група акредитації та ліцензування) запрошує прийняти участь вебінарі за підтримки Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP.

Вебінар буде присвячено специфіці забезпечення академічної доброчесності в...

Опубліковано:

УВАГА! Міністерство освіти і науки України інформує!

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня.

Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно. Календар навчання виглядатиме так:

▪ до 31 травня триватимуть заняття;

▪ до 1 липня має бути завершений навчальний рік;

...

Опубліковано:

Онлайн-анкетування здобувачів вищої освіти ХНАДУ

Ситуація с пандемією призвела до різкої зміни притаманного більшості ритму життя. Відтак і перехід на дистанційну форму навчання на час карантину, на самому початку, призвів до деяких труднощів, зокрема і у технічному аспекті комунікації у системі «викладач-студент-викладач».

С...

Опубліковано:

Вебінар: Як провести сесію онлайн?

Відділ акредитації, стандартизації та якості навчання запрошує прийняти участь у вебінарі на тему: «Як провести сесію онлайн?», який буде проведено за підтримки Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP.

Вебінар проводитиме керівниця Центру забезпечення...

Опубліковано:

Онлайн-зустріч із заступником Міністра освіти і науки Єгором Стадним

Одними з найбільш хвилюючих питань для освітян закладів вищої освіти залишаються питання про завершення навчального року та про вступну кампанію в університети.

30 квітня о 14:00 Відділ акредитації, стандартизації та якості навчання (група акредитації та ліцензування),...

Опубліковано:

Онлайн-опитування здобувачів вищої освіти ХНАДУ

Ситуація з пандемією призвела до різкої зміни притаманного більшості ритму життя. Відтак і перехід на дистанційну форму навчання на час карантину, на самому початку, призвів до деяких труднощів, зокрема і у технічному аспекті комунікації у системі «викладач-студент-викладач».

С...

Опубліковано:

Онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти ХНАДУ з представниками Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Участь здобувачів вищої освіти у проведенні акредитації освітніх програм є необхідною складовою у формуванні якості освіти.

28 квітня 2020 р. відбулася онлайн-зустріч студентів із членкинею Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Лідією Фесенко. Тема зустрічі...

Опубліковано:

Обговорення пропозицій до освітньої програми «Метрологія, стандартизація, сертифікація» спеціальності 015 «Професійна освіта»

Працівники відділу акредитації, стандартизації та якості навчання провели on-line зустріч з майбутніми випускниками бакалаврату (студенти 4-го курсу) освітньої програми «Метрологія, стандартизація, сертифікація» спеціальності 015 «Професійна освіта». Основний час зустрічі був...

Опубліковано:

Міністерство освіти і науки України застерігає: «Пам’ятайте про кібербезпеку під час дистанційного навчання!»

Проведення дистанційного навчання зумовлено використанням відповідних інтернет-платформ. Серед усіх інструментів для дистанційної освіти під час карантину, одними з найпопулярніших стали онлайн-конференції, організовані у програмі Zoom.

Водночас поширеною стала проблема, коли в...

Опубліковано:

Онлайн-зустріч студентів з представниками Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Якість вищої освіти забезпечується, без винятку, усіма учасниками освітнього процесу (стейкхолдерами), а при акредитації освітньо-професійних програм важливу роль відіграють самі здобувачі вищої освіти.

28 квітня 2020 р. відбудеться онлайн-зустріч студентів з членкинею...

To top