Опубліковано:

Національне агентство кваліфікацій розшукує потенційних кандидатів в експерти з акредитації кваліфікаційних центрів

З метою сприяння запровадженню акредитації кваліфікаційних центрів Національне агентство кваліфікацій пропонує долучитись до формування корпусу експертів з акредитації .

Долучитись можна за посиланням nqa.gov.ua/mess/zaavka-kandidata-na-eksperta-nacionalnogo-agentstva-k...

Опубліковано:

Вебінар: «‎Підсумки першого року роботи, кращі практики та часті помилки»

Національне агенство із забезпечення якості вищої освіти запрошує взяти участь у вебінарі: «‎Підсумки першого року роботи, кращі практики та часті помилки» від членів 29 Галузевої експертної ради «Міжнародні відносини».

Питання, які будуть обговорюватись на вебінарі:

– аналіз...

Опубліковано:

Успішна акредитація ОПП!!!!

Вітаємо кафедру технології машинобудування і ремонту машин з успішним завершенням процесу акредитації освітніх програм зі спеціальності 015 Професійна освіта. Бажаємо подальших успіхів, не зупинятись на досягнутому і приділяти максимум зусиль для подальшого підвищення якості...

Опубліковано:

Запрошуємо до участі у вебінарі

Запрошуємо усіх співробітників, аспірантів та студентів ХНАДУ до участі у вебінарі від StrikePlagiarism.com на тему "Дотримання правил академічної доброчесності у закладах вищої освіти. Методологія оцінки наукових і студентських робіт з використанням антиплагіатної системи", який...

Опубліковано:

Онлайн-анкетування викладачів ХНАДУ

Вимушений різкий перехід на дистанційну форму навчання поставив багато питань, як перед студентами, так і перед викладачами. Основними питаннями, які необхідно було викладачам вирішити негайно, були комунікація, проведення онлайн-занять та надання необхідної інформації студентам.

...

Опубліковано:

Вебінар: Особливості забезпечення академічної доброчесності в природничих і технічних науках

Відділ акредитації, стандартизації та якості навчання (група акредитації та ліцензування) запрошує прийняти участь вебінарі за підтримки Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP.

Вебінар буде присвячено специфіці забезпечення академічної доброчесності в...

Опубліковано:

УВАГА! Міністерство освіти і науки України інформує!

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня.

Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно. Календар навчання виглядатиме так:

▪ до 31 травня триватимуть заняття;

▪ до 1 липня має бути завершений навчальний рік;

...

Опубліковано:

Онлайн-анкетування здобувачів вищої освіти ХНАДУ

Ситуація с пандемією призвела до різкої зміни притаманного більшості ритму життя. Відтак і перехід на дистанційну форму навчання на час карантину, на самому початку, призвів до деяких труднощів, зокрема і у технічному аспекті комунікації у системі «викладач-студент-викладач».

С...

Опубліковано:

Вебінар: Як провести сесію онлайн?

Відділ акредитації, стандартизації та якості навчання запрошує прийняти участь у вебінарі на тему: «Як провести сесію онлайн?», який буде проведено за підтримки Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP.

Вебінар проводитиме керівниця Центру забезпечення...

Опубліковано:

Онлайн-зустріч із заступником Міністра освіти і науки Єгором Стадним

Одними з найбільш хвилюючих питань для освітян закладів вищої освіти залишаються питання про завершення навчального року та про вступну кампанію в університети.

30 квітня о 14:00 Відділ акредитації, стандартизації та якості навчання (група акредитації та ліцензування),...

Опубліковано:

Онлайн-опитування здобувачів вищої освіти ХНАДУ

Ситуація з пандемією призвела до різкої зміни притаманного більшості ритму життя. Відтак і перехід на дистанційну форму навчання на час карантину, на самому початку, призвів до деяких труднощів, зокрема і у технічному аспекті комунікації у системі «викладач-студент-викладач».

С...

Опубліковано:

Онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти ХНАДУ з представниками Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Участь здобувачів вищої освіти у проведенні акредитації освітніх програм є необхідною складовою у формуванні якості освіти.

28 квітня 2020 р. відбулася онлайн-зустріч студентів із членкинею Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Лідією Фесенко. Тема зустрічі...

To top