Особливістю підготовки фахівців за освітньою програмою є здатність розв’язувати складні спеціалізовані завдання в галузі електромобілів, автомобільної електроніки та енергозберігаючих технологій, вирішувати практичні проблеми що передбачає застосування знань та навичок з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки
Термін навчання - 3 роки 10 місяців
Обсяг навчальної програми - 240 кредитів ECTS
Термін навчання - 3 роки 10 місяців
Обсяг навчальної програми - 240 кредитів ECTS
Дзюбенко Олександр Андрійович, заступник завідувача кафедри автомобільної електроніки,
канд. техн. наук, доцент кафедри автомобільної електроніки
Телефон: +38(066) 768-41-16
Адреса: вул. Ярослава Мудрого 25, ауд. 201
E-mail: ae.hnadu@gmail.com
Галузь знань: 14 «Електрична інженерія».
Спеціальність: 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
Назва освітньої програми: «Електромобілі та автомобільна електроніка».
Тип диплому та обсяг освітньої програми: Диплом бакалавра, одиничний, 240 кредитів ЄКТС, термін навчання: 3 роки 10 місяців.
Наявність акредитації: Акредитаційна комісія України (Національне агентство з забезпечення якості вищої освіти) Сертифікат акредитації освітньої програми "Електромобілі та автомобільна електроніка", 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 0, дійсний до 16.05.2024.
Цикл / рівень: HPK України - 6 рівень, FQ-EHEA - перший цикл, EQF-LLL - 6 рівень.
Передумови: Наявність документу про повну загальну середню освіту або освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, сертифікати ЗНО. Умови вступу визначаються «Правилами прийому до Харківського національного автомобільно-дорожнього університету», затвердженими Вченою радою ХНАДУ.
Мова викладання: Державна.
Об’єкт вивчення та/або діяльності: теорії, методи та закономірності електроенергетики, електротехніки й електромеханіки стосовно автомобільного транспорту, розвиток сучасних технологій в автомобільній електроніці та електромобілях, принципи їх будови, функціонування та обслуговування.
Цілі навчання: Формування особистості фахівця, здатного розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми під час професійної діяльності в сфері проектування, експлуатації та обслуговування електромобілів та автомобільної електроніки, які передбачають застосування теорій та методів електротехніки й електромеханіки і характеризуються комплексністю та невизначеністю умов.
Теоретичний зміст предметної області: закони, теорії, методи, поняття, концепції, принципи електричної інженерії.
Методи, методики та технології: загальнонаукові методи пізнання та дослідницької діяльності, інженерно-технічне проектування, синтез електромеханічних систем, техніко-математичне моделювання, комп'ютерно-інформаційні технології розрахунку та проектування.
Інструментарій та обладнання: електротехнічне та електромеханічне обладнання, електромобілі, блоки і системи автомобільної електроніки сучасного автомобіля, сучасне комп'ютерно-інформаційне обладнання, діагностичне обладнання та програмні продукти, що застосовуються у професійній діяльності.
Академічні права випускників: можливість продовжувати освіту за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Набуття додаткових кваліфікацій в системі післядипломної освіти.
Основний фокус освітньої програми та спеціалізації. Акцент робиться на здобутті знань та професійних навичок з будови та функціонування систем електромобілів та автомобільної електроніки, які є безпосереднім результатом інтеграції електроенергетики, електротехніки та електромеханіки в автомобільному транспорті.
Особливості програми. Інтеграція теоретичного навчання з поглибленою практичною підготовкою на вітчизняних, спільних та закордонних підприємствах; вивчення іноземних мов; заохочення освітньої мобільності студентів за рахунок участі їх у наукових проектах, конкурсах студентських наукових робіт, а також згідно з програмами студентської академічної мобільності. Особливістю програми є її спрямованість на підготовку фахівців для підприємств автомобільного транспорту.
Обов'язкові
Обов'язкові
Вибіркові (ВД)
Обов'язкові
Вибіркові (ВД)
Обов'язкові
Вибіркові (ВД)
Шановні студенти, стейкхолдери, колеги та всі дотичні, до вашої уваги пропонується обговорення проєкту Освітньої програми бакалавра 2024 р.
Зауваження та рекомендації до проєкту ОП 2024 р. просимо відправляти на e-mail ae.hnadu@ до 15.04.2024 gmail. com
Результати обговорення Освітньої програми бакалаврів 2024 р.
Термін навчання - 1 рік 3 місяці
Кредитів ECTS - 90
Ліцензійний обсяг - 50
Гнатов Андрій Вікторович, доктор технічних наук, професор,
Завідувач кафедри автомобільної електроніки ХНАДУ
Телефон: (+38-066)-743-08-87
Адреса: вул. Ярослава Мудрого 25, ауд. 216а
E-mail: kalifus76@gmail.com
Галузь знань: 14 «Електрична інженерія».
Спеціальність: 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
Назва освітньої програми: «Електромобілі та енергозберігаючі технології».
Тип диплому та обсяг освітньої програми: Диплом магістра, одиничний, 90 кредитів ЄКТС, термін навчання: 1 рік 3 місяці.
Наявність акредитації: Акредитаційна комісія України (Національне агентство з забезпечення якості вищої освіти) Сертифікат акредитації спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Серія НД 2189082 від 02.07.2017 р. Термін дії до 1 липня 2023 р.
Цикл / рівень: HPK України – 7 рівень / Магістр, FQ-EHEA – другий цикл,
EQF LLL – 7 рівень.
Передумови: Наявність документу про перший рівень вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр. Умови вступу визначаються «Правилами прийому до Харківського національного автомобільно-дорожнього університету», затвердженими Вченою радою ХНАДУ.
Мова викладання: Державна.
Об’єкт вивчення та/або діяльності: теорії, методи та закономірності електроенергетики, електротехніки й електромеханіки стосовно автомобільного транспорту, розвиток сучасних технологій в автомобільній електроніці та електромобілях, принципи їх будови, функціонування та обслуговування.
Цілі навчання: Формування особистості фахівців, які б набули спеціалізовані концептуальні знання та вміння, що включають сучасні наукові здобутки у сфері електромобілів та енергозберігаючих технологій та в галузі електричної інженерії, створити основу для їх оригінального мислення, осмислення проблем та проведення досліджень як у галузі, так і на межі галузей знань.
Теоретичний зміст предметної області: закони, теорії, методи, поняття, принципи, концепції, проблеми в галузі електричної інженерії.
Методи, методики та технології: наукові методи пізнання та дослідницької діяльності, інженерно-технічне проектування, комп'ютерно-математичне моделювання, комп'ютерно-інформаційні технології розрахунку та проектування, методи управління та прийняття рішень.
Інструментарій та обладнання: сучасне комп'ютерно-інформаційне обладнання, мікроконтролерні блоки керування, електротехнічне та електромеханічне обладнання, електромобілі, блоки і системи автомобільної електроніки сучасного автомобіля, діагностичне обладнання та програмні продукти, що застосовуються у професійній діяльності.
Академічні права випускників: можливість навчання за програмою третього циклу FQ-EHEA,
8 рівня EQF-LLL та 8 рівня HPK.
Основний фокус освітньої програми та спеціалізації. Основний фокус програми зосереджено на здобутті спеціалізованих знань, що включають сучасні наукові здобутки у сфері електромобілів та енергозберігаючих технологій та загалом в галузі електричної інженерії.
Особливості програми. Особливістю програми є її спрямованість на підготовку фахівців з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, зокрема електромобілів та енергозберігаючих технологій. Програма поєднує теоретичну підготовку здобувачів, практику на провідних підприємствах міста та регіону з організацією науково-дослідної роботи у формі науково-дослідницького стажування.
Обов'язкові
Вибіркові
Шановні студенти, стейкхолдери, колеги та всі дотичні, до вашої уваги пропонується обговорення проєкту Освітньої програми магістра 2024 р. Зауваження та рекомендації до проєкту ОП 2024 р. просимо відправляти на e-mail ae.hnadu@gmail.com до 15.04.2024