Термін навчання - 3 роки 10 місяців
Ліцензійний обсяг - 70
Кредитів ECTS - 240
Термін навчання - 3 роки 10 місяців
Ліцензійний обсяг - 15
Кредитів ECTS - 240
Левченко Ярослава Сергіївна, д-р наук з галузі «Управління і адміністрування» зі спеціальності «Фінанси, страхування та соціальне страхування», професор, професор кафедри економіки і підприємництва
Телефон: +38(066) 578-44-43
Адреса: вул. Владислава Зубенка, 3а, ауд. 257е
E-mail: slavalevcenko1984@gmail.com
Галузь знань: 07 «Управління та адміністрування».
Спеціальність: 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
Тип диплому та обсяг освітньої програми: диплом бакалавра, одиничний, 240 кредитів ЄКТС, термін навчання 3 роки 10 місяців.
Наявність акредитації: сертифікат про акредитацію: серія НД №2189063. Термін дії сертифікату до 1 липня 2023 р.
Цикл/рівень: HPK України – 6 рівень, FQ-EHEA – перший цикл, EQF-LLL – 6 рівень.
Мова викладання: українська.
Мета освітньої програми - підготовка висококваліфікованих фахівців з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, які володіють сучасними теоретичними знаннями, вміннями та практичними навичками у професійній сфері, достатніми для успішного вирішення професійних завдань за спеціальністю «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність».
Основний фокус освітньої програми та спеціалізації: загальна освіта в області створення підприємницьких, торгівельних та біржових структур.
Особливості програми: інтеграція теоретичного навчання з поглибленою практичною підготовкою на вітчизняних, спільних та закордонних підприємствах; вивчення іноземних мов; заохочення освітньої мобільності студентів за рахунок участі їх у наукових проектах, конкурсах студентських наукових робіт, а також згідно з програмами студентської академічної мобільності. Освоєння програми вимагає обов’язковою умовою проходження навчальної та виробничої практики в підприємницьких і торгівельних структурах, біржах, брокерських конторах тощо. Особливістю програми є її спрямованість на підготовку фахівців для підприємств транспорту.
Об'єкти вивчення: діяльність з організації та функціонування підприємницьких, торговельних та біржових структур, що здійснюється для досягнення економічних і соціальних результатів.
Цілі навчання: підготовка висококваліфікованих фахівців, здатних вирішувати практичні проблеми та складні спеціалізовані задачі з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.
Теоретичний зміст предметної області: наукові теорії, положення, концепції, принципи підприємництва, торгівлі та біржової діяльності і методологія їхнього використання для організації та ефективного функціонування підприємницьких, торговельних, біржових структур.
Методи, методики та технології: загальнонаукові й спеціальні методи, професійні методики і технології, застосування яких дозволяє вирішувати практичні завдання з організації, ефективного функціонування та розвитку підприємницьких, торговельних і біржових структур.
Інструменти та обладнання: інформаційно-комунікаційні системи та технології, прилади та обладнання, необхідні для формування професійних компетентностей бакалавра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.
Придатність до працевлаштування. Випускники можуть працювати у державних та приватних бізнес-структурах; практикувати освітню та наукову діяльність у вищих навчальних закладах і дослідницьких центрах.
Випускники можуть працювати на посадах: керівника структурних підрозділів підприємств, установ та організацій; керівника фінансових, економічних та адміністративних підрозділів підприємств; аналітика з інвестицій; аналітика з питань фінансово-економічної безпеки, аналітика з кредитування; фахівця з біржової торгівлі; брокера; дилера; фахівця із біржових операцій; торгівельного брокера; менеджера з питань комерційної діяльності та управління, менеджера у роздрібній та оптовій торгівлі, консультанта з економічних питань, економічного радника, економіста з планування, аналітика із дослідження товарного ринку.
Академічні права випускників: можливість продовжувати освіту за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Набуття додаткових кваліфікацій в системі післядипломної освіти.
Обов'язкові
Вибіркові (для спеціальності)
Обов'язкові
Вибіркові (для спеціальності)
Обов'язкові
Вибіркові (для спеціальності)
Обов'язкові
Вибіркові (для спеціальності)
Термін навчання - 1 рік 4 місяці
Ліцензійний обсяг - 19
Кредитів ECTS - 90
Термін навчання - 1 рік 4 місяці
Ліцензійний обсяг - 5
Кредитів ECTS - 90
Дмитрієв Ілля Андрійович, проректор з наукової роботи, д.е.н., професор, професор кафедри економіки і підприємництва
Телефон: +38 (057) 700-38-54
Адреса: вул. Ярослава Мудрого, 25
E-mail: ep@khadi.kharkov.ua
Галузь знань: 07 «Управління та адміністрування».
Спеціальність: 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
Тип диплому та обсяг освітньої програми: диплом магістра, одиничний, 90 кредитів ЄКТС, термін навчання − 1 рік 4 місяці.
Наявність акредитації: сертифікат про акредитацію: серія УД № 21006917 від 8 січня 2019 року.
Цикл / рівень: HPK України – 7 рівень, EQF-LLL – 7 рівень, FQ-EHEA – другий цикл.
Мова викладання: українська.
Мета освітньої програми - підготовка висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців, здатних розв’язувати складні задачі і проблеми у галузі підприємництва, торгівлі та/або біржової діяльності за невизначених умов і вимог з урахуванням специфіки діяльності транспортного сектору економіки.
Предметна область. Галузь знань: 07 «Управління та адміністрування». Спеціальність: 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
Об’єкти вивчення: діяльність суб’єктів господарювання підприємницьких, торговельних та/або біржових структур з виробництва та обігу товарів і послуг, яка здійснюється з метою забезпечення їх ефективного управління і розвитку.
Цілі навчання: підготовка фахівців, здатних розв’язувати складні завдання і проблеми у галузі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності або у процесі навчання, що передбачає проведення досліджень та/або здійснення інновацій за невизначених умов і вимог.
Теоретичний зміст предметної області: теоретико-методологічні, науково-методичні і прикладні засади підприємницької, торговельної та біржової діяльності, які забезпечують прийняття обґрунтованих професійних рішень.
Методи, методики та технології: система інноваційних методів, професійних методик та технологій управління.
Інструменти та обладнання: інформаційно-комунікаційні системи, прилади та обладнання (комп’ютерна техніка, пакети прикладних програм, програмні продукти тощо).
Основний фокус освітньої програми та спеціалізації: акцент на формуванні фундаментальних знань та фахових навиків в сфері підприємства, торгівлі та біржової діяльності зокрема підприємств автомобільного транспорту.
Орієнтація освітньої програми: освітньо-професійна програма. Загальна освіта за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Спеціальна освіта в сфері підприємницької, торговельної та біржової діяльності підприємств автомобільного транспорту.
Особливості програми. Освітньо-професійна програма орієнтована на підготовку фахівців, здатних використовувати теоретичні знання та практичні навички для розв’язування завдань та прийняття управлінських рішень в підприємницький, торговельній та біржовій діяльності, в тому числі підприємств автомобільного транспорту.
Придатність до працевлаштування:
Випускники можуть працювати за такими групами професій (згідно з Національним класифікатором професій ДК 003:2010):
121 Керівники підприємств, установ та організацій
1224 Керівники виробничих підрозділів в оптовій та роздрібній торгівлі
1231 Керівники фінансових, бухгалтерських, економічних, юридичних та адміністративних підрозділів та інші керівники
13 Керівники малих підприємств без апарату управління
1314 Керівники малих підприємств без апарату управління в оптовій та роздрібній торгівлі
1453.1 Менеджери (управителі) в роздрібній торгівлі побутовими товарами
341 Фахівці в галузі фінансів та торгівлі
3411 Дилери (біржові торговці за свій рахунок) та брокери (посередники) із заставних та фінансових операцій
3415 Технічні та торговельні представники
3419 Інші фахівці в галузі фінансів і торгівлі
3421 Брокери (посередники) з купівлі-продажу товарів
3429 Агенти з комерційних послуг та торговельні брокери.
Подальше навчання. Продовження освіти за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти. Набуття додаткових кваліфікацій в системі післядипломної освіти.
Обов'язкові
Вибіркові (для спеціальності)