Особливістю підготовки фахівців освітньої програми "Облік і оподаткування" є акцент на організацію облікового процесу, податкових відносин, використання облікової інформації в управлінні підприємством з метою розв’язання складних спеціалізованих завдань на основі проведення досліджень та здійснення інновацій в умовах невизначеності та складності бізнес-середовища
Термін навчання - 1 рік 9 місяців
Ліцензійний обсяг - 30 студентів
Кредитів - 120 кредитів ECTS, в тому числі 90 кредитів ECTS – нормативні дисципліни, 30 кредитів ECTS – дисципліни за вибором студента.
Термін навчання - 4 роки 10 місяців
Ліцензійний обсяг - 15
Кредитів - 240 кредитів ECTS, в тому числі 180 кредитів ECTS – нормативні дисципліни, 60 кредитів ECTS – дисципліни за вибором студента.
Хорошилова Ірина Олександрівна, кандилат економічних наук, доцент кафедри обліку і оподаткування
Телефон: + 38 (050) 307 97 03
Адреса: вул. Владислава Зубенка, 3А, ауд. 168е
E-mail: hia23@ukr.net
Галузь знань : 07 «Управління та адміністрування»
Спеіальність : 071 "Облік і оподаткування"
Тип диплому та обсяг освітньої програми: Диплом молодшого бакалавра, одиничний, 120 кредитів ЄКТС, термін навчання 1рік 9 місяців.
Наявність акредитації: Освітня програма не має акредитації
Цикл / рівень: НРК України – 5 рівень, NQF Level 5
Мова викладання: державна.
Передумови : Наявність: повної загальної середньої освіти; профільної середньої освіти (незалежно від здобутого профілю), професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої освіти або вищої освіти.
Мета освітньої програми - формування системи професійних знань і практичних навичок, необхідних для здійснення професійних обов’язків у сфері обліку і оподаткування, підготовка здобувачів фахової передвищої освіти до подальшого навчання за обраною спеціальністю.
Об’єкти вивчення: теоретичні, методичні, організаційні та практичні засади обліку, контролю і оподаткування суб'єктів господарювання.
Цілі навчання: формування системи професійних знань і практичних навичок, необхідних для здійснення професійної діяльності, спрямованої на забезпечення користувачів обліково-аналітичною інформацією для прийняття управлінських рішень.
Теоретичний зміст предметної області поняття, категорії, теорії і концепції обліку, контролю і оподаткування.
Методи, методики та технології: загальнонаукові та спеціальні методи досліджень закономірностей функціонування сучасної економіки на макро- і мікрорівні, процедури організації та ведення обліку, а також інноваційні методи, методики, технології організації обліку, контролю та оподаткування.
Інструменти та обладнання: сучасні інформаційні системи і технології, спеціалізоване програмне забезпечення, методичний інструментарій для організації та моделювання обліку, контролю, оподаткування, а також для збирання і аналізу даних.
Основний фокус освітньої програми та спеціалізації - Акцент на формуванні знань та навичок у фахівців, які здатні приймати і виконувати рішення з обліку та оподаткування на підприємствах різних галузей та форм власності й, зокрема, на підприємствах автомобільно-дорожнього комплексу.
Ключові слова: облік, оподаткування, контроль
Особливості програми - Можливість використовувати умови академічної мобільності при отриманні знань та прикладних навиків із обліку і оподаткування. Програма включає практичну підготовку на підприємствах різних галузей та форм власності, в т.ч. на підприємствах автомобільно-дорожнього комплексу.
Придатність до працевлаштування Випускники можуть працювати на підприємствах різних сфер господарювання та форм власності, в тому числі автомобільно-дорожнього комплексу.
Випускник здатний виконувати такі професійні роботи (згідно Національного класифікатора професій ДК 003:2010) і обіймати первинні посади:
- 3119 технік з обліку,
- 3433 асистент бухгалтера-експерта,
- 3433 бухгалтер,
- 3433 касир-експерт,
- 3439 інспектор з інвентаризації,
- 3439 інспектор-ревізор,
- 3439 ревізор,
- 3442 державний податковий інспектор,
- 3442 ревізор-інспектор фіскальної служби
- 4121 реєстратор бухгалтерських даних
- 4131 службовці на складах,
- 4190 обліковець,
- 4211 головний касир
Подальше навчання Можливість продовження навчання за освітньо-професійною програмою першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
ОК2 Українська мова (за професійним спрямуванням)
ОК3 Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
ОК5 Історія та культура України
ОК6 Історія економіки та економічної думки
ОК7 Основи статистичної діагностики
ОК8 Постійні будови на автомобільному транспорті
ОК9 Рухомий склад автомобільного транспорту
ОК10 Бухгалтерський облік (загальна теорія)
ОК14 Облік і аудит у бюджетних установах
ОК18 Облік і оподаткування в галузях економіки
ОК19 Облік і оподаткування на малих підприємствах
Термін навчання - 3 роки 10 місяців
Ліцензійний обсяг - 30 студентів
Кредитів - 240 кредитів ECTS, в тому числі 180 кредитів ECTS – нормативні дисципліни, 60 кредитів ECTS – дисципліни за вибором студента.
Термін навчання - 4 роки 10 місяців
Ліцензійний обсяг - 15
Кредитів - 240 кредитів ECTS, в тому числі 180 кредитів ECTS – нормативні дисципліни, 60 кредитів ECTS – дисципліни за вибором студента.
Костенко Юрій Олексійович,
кандидат технічних наук, доцент кафедри обліку і оподаткування
телефон +38 050 919 45 07
адреса: вул. Владислава Зубенка, 3А, ауд. 168е
E-mail: kuakost@gmail.com
Освітня програма орієнтована на підготовку економістів-аналітиків та практиків широкого профілю з поглибленим володінням сучасними новітніми методами аналізу великих масивів економічної інформації (Big Data), які вільно почуваються у Інтернет-середовищі. Програма, зберігаючи принцип фундаментальності базової економічної підготовки, доповнена дисциплінами, які посилюють її міждисциплінарний характер (психологія, конфліктологія, теорія ігор тощо) та забезпечують формування у майбутніх фахівців компетентностей та навичок, затребуваних сучасним ринком праці.
1. Правознавство та адміністративне право
2. Українська мова (за проф.спрямуванням)
3. Філософія
4. Історія та культура України
5. Соціально-політологічні проблеми сучасного суспільства
ОПП_071_Б_2021-2022_проєкт Зауваження та рекомендації до проєкту ОПП просимо відправляти на e-mail malikovw@gmail.com
ОПП_071_Б_2022-2023 проєкт Зауваження та рекомендації до проєкту ОПП просимо відправляти на e-mail malikovw@gmail.com
ОПП_071_Б_2023-2024 проєкт Зауваження та рекомендації до проєкту ОПП просимо відправляти на e-mail malikovw@gmail.com
ОПП_071_Б_2024-2025 проєкт Зауваження та рекомендації до проєкту ОПП просимо відправляти на e-mail kuakost@ gmail. com
Узагальнення пропозицій та зауважень стейкхолдерів ХНАДУ до ОПП 071
Термін навчання - 1 рік 3 місяці
Ліцензійний обсяг - 24 здобувача
Кредитів - 90 кредитів ECTS, в тому числі 66 кредитів ECTS – нормативні дисципліни, 24 кредитів ECTS – дисципліни за вибором студента.
Термін навчання - 1 рік 3 місяці
Ліцензійний обсяг - 15 здобувачів
Кредитів - 90 кредитів ECTS, в тому числі 66 кредитів ECTS – нормативні дисципліни, 24 кредити ECTS – дисципліни за вибором студента.
Ковальова Тетяна Володимирівна, к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування
Телефон: +38(063) 262-36-36
Адреса: вул. Владислава Зубенка, 3А, ауд. 169е
E-mail: kovaleva64@ukr.net
Галузь знань : 07 «Управління та адміністрування»
Спеіальність : 071 "Облік і оподаткування"
Тип диплому та обсяг освітньої програми: диплом магістра, одиничний, 90 кредитів ЄКТС, термін навчання − 1 рік 4 місяці.
Наявність акредитації: Освітня програма не має акредитації
Цикл / рівень: HPK України – 7 рівень, EQF-LLL – 7 рівень, FQ-EHEA – другий цикл.
Мова викладання: державна, англійська.
Передумови : диплом освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»
Мета освітньої програми - підготовка висококваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців у сфері обліку і оподаткуванні, здатних розв’язувати складні завдання і проблеми у сфері професійної діяльності з обліку, аналізу, контролю, аудиту, оподаткування або у процесі навчання, що передбачає проведення досліджень та здійснення інновацій та характеризується невизначеністю умов і вимог на підприємствах різних галузей та форм власності, зокрема, і підприємств автомобільно-дорожнього комплексу.
Вимоги та правила щодо отримання кваліфікації, вимоги щодо виконання навчальної програми: виконання навчальної програми та захист магістерської роботи.
Об’єкти вивчення: організаційна, управлінська, економічна, контрольно-аналітична, консультаційна, експертна діяльність суб'єктів господарювання та установ державного сектору, у сфері обліку, аудиту та оподаткування.
Цілі навчання: підготовка фахівців, здатних розв’язувати складні завдання і проблеми у сфері професійної, педагогічної діяльності та у процесі досліджень з обліку, аналізу, контролю, аудиту, оподаткування, що характеризуються невизначеністю умов і вимог.
Теоретичний зміст предметної області поняття, категорії, теорії і концепції обліку, аналізу, контролю, аудиту, оподаткування.
Методи, методики та технології: загальнонаукові та спеціальні методи досліджень закономірностей функціонування сучасної економіки на макро- і мікрорівні, економіко-математичні методи для вирішення економічних проблем і завдань управління, а також інноваційні методи, методики, технології організації обліку, контролю, аудиту, аналізу та оподаткування.
Інструменти та обладнання: сучасні інформаційні системи і технології, спеціалізоване програмне забезпечення, методичний інструментарій для організації та моделювання обліку, аналізу, контролю, аудиту, оподаткування, а також для збирання і аналізу даних.
Основний фокус освітньої програми та спеціалізації - Акцент на формуванні фундаментальних знань та фахових навичок у фахівців, які здатні приймати управлінські рішення з обліку та оподаткування на підприємствах різних галузей та форм власності й, зокрема, на підприємствах автомобільно-дорожнього комплексу. Ключові слова: облік, оподаткування, аналіз, аудит.
Особливості програми - програма передбачає вивчення окремої дисципліни (організація і методика аудиту) англійською мовою, а також практичну підготовку на підприємствах різних галузей та форм власності, в т.ч. на підприємствах автомобільно-дорожнього комплексу.
Придатність до працевлаштування -
1231.Керівники фінансових, бухгалтерських, економічних, юридичних та адміністративних підрозділів
1461.Менеджери (управителі) у сфері грошового посередництва
1475. Менеджери (управителі) з права, бухгалтерського обліку, досліджень ринку, вивчення суспільної думки, консультацій з питань комерційної діяльності та управління
1475. Начальник відділу обліку і звітності
1475. Головний бухгалтер
2411. Професіонали в галузі аудиту та бухгалтерського обліку
2411.1 Наукові співробітники (аудит, бухгалтерський облік)
2411.2 Аудитори та кваліфіковані бухгалтери
2411.2 Бухгалтер (з дипломом магістра)
2411.2 Бухгалтер-експерт
2411.2 Бухгалтер-ревізор
2411.2 Консультант з податків і зборів
2414 Професіонали з питань фінансово-економічної безпеки підприємств, установ та організацій
2414.2 Професіонали з фінансово-економічної безпеки
2441.2 Бухгалтер
2441.2 Провідний бухгалтер
2441.2 Аудитор.
2441.2 Бухгалтер-експерт.
2441.2 Бухгалтер-ревізор
2441.2 Економіст з фінансової роботи
2441.2Економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності.
2441.2Економіст з податків і зборів.
3442. Інспектор податкової служби
3442. Головний державний податковий інспектор
Подальше навчання Можливість навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні (доктор філософії). Набуття додаткових кваліфікацій в системі післядипломної освіти.
Обов'язкові
Вибіркові (для спеціальності)