Зустріч керівного складу ХНАДУ із заступником мера м. Забже (Польща)

Делегація Харківського національного автомобільно-дорожнього університету у складі ректора проф. Віктора Богомолова, декана механічного факультету проф. Олександра Єфименка, декана автомобільного факультету проф. Дмитра Леонтьева та завідувачки кафедри економіки і підприємництва проф. Оксани Дмитрієвої зустрілися із заступником мера м. Забже (Польща), який висловив солідарність та підтримку м. Харків в умовах війни, наголосив на важливості міжміської та міжнародної підтримки в цей критичний час.

Заступник мера зазначив, що м. Забже готове надавати конкретну допомогу м. Харків, включно з гуманітарною допомогою та підтримкою у відновленні інфраструктури. Обговорення також стосувалося важливості культурних та освітніх обмінів між містами, що може допомогти підтримати моральний дух населення м. Харків і зміцнити дружні зв'язки між громадами. Наприкінці зустрічі обидві сторони підкреслили, що співпраця та взаємодія є ключовими у вирішенні викликів, що стоять перед м. Харків, Україною та Європою.

Також делегація Харківського національного автомобільно-дорожнього університету мала нагоду відвідати водонапірну вежу, де під час екскурсії ознайомилася з історією вежі, її значенням для місцевого водопостачання в минулому та процесом реставрації, який допоміг зберегти цю історичну споруду для майбутніх поколінь.     


Новини за датою

Новини за тегами

За категорією