Здобувачки ФТС серед переможців Міжнародного конкурсу наукових робіт!

Здобувачки факультету транспортних систем другого (магістерського) рівня вищої освіти мають блискучі результи у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Транспортні технології»! Конкурс проводився з метою інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, розвитку міжнародної співпраці, активізації інноваційної діяльності студентів і підтримки їх наукового потенціалу.

 Дипломом І ступеня нагороджена Вероніка Беляєва – здобувачка кафедри Транспортних систем і логістики (під науковим керівництвом доц. Кочиної Анастасії Анатоліївни).

Диплом ІІ ступеня нагороджена Анна Волошина – здобувачка кафедри Транспортних технологій (під науковим керівництвом зав. каф. ТТ, доц. Павленко Олексія Вікторовича).

Наукові роботи наших здобувачок відзначено за актуальність тематики, високий рівень теоретичної підготовки та практичну цінність. Це вагоме досягнення як для самих здобувачок, так і для факультету транспортних систем, який послідовно підтримує розвиток наукової діяльності, формує інтелектуальну молодь і готує висококваліфікованих фахівців у сфері транспорту та логістики.

 Щиро вітаємо переможниць та наукових керівників! Бажаємо нових звершень, цікавих ідей та натхнення у подальших дослідженнях!    


Новини за датою

Новини за тегами

За категорією