Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Менеджмент освіти»!

17 травня 2024 року відбулася підсумкова онлайн-конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Менеджмент освіти» на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

На І етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Менеджмент освіти» закладами вищої освіти було надіслано на розгляд конкурсної комісії 28 науково-дослідних робіт студентів. Кожна з поданих науково-дослідних робіт студентів оцінювалася двома незалежними рецензентами за принципом «double-blind peer review». На підставі суми отриманих за результатами рецензування балів, конкурсною комісією було здійснено рейтингування науково-дослідних робіт студентів і прийнято рішення про запрошення для участі у підсумковій онлайн-конференції авторів 8-и кращих науково-дослідних робіт.

Пишаємося, що до 8-и фіналістів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  з галузі «Менеджмент освіти» ввійшла і студентка кафедри економіки і підприємництва, здобувачка вищої освіти на другому (магістерському) рівні за ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» Петрик Анастасія.

Анастасія Петрик гідно представила на підсумковій онлайн-конференції свою науково-дослідну роботу «Монополія й олігополія закладів вищої освіти в Україні: теоретико-методичні та прикладні аспекти ідентифікації та протидії», надала вичерпні відповіді на питання журі та за рішенням конкурсної комісії була нагороджена дипломом ІІ ступеня переможця ІI туру  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Менеджмент освіти» у 2023/2024 н.р. 

Щиросердно вітаємо Петрик Анастасію та її наукову керівницю проф. Шевченко І.Ю. з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Менеджмент освіти»! Бажаємо творчої наснаги та подальших наукових звершень!


Новини за датою

Новини за тегами

За категорією