Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика»

Колектив кафедри транспортних технологій вітає Вітюка Дениса Олександровича (гр. Т-51-19), а також його наукового керівника доц. Шуліку О.О. зі здобутою перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика»!

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 04 жовтня 2019 року № 1271 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» базовим закладом вищої освіти зі спеціальності «Логістика» було призначено Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова.

 

Серед студентських наукових робіт, що надійшли  для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика», була наукова робота студента факультету Транспортних систем ХНАДУ , який навчається на першому курсі магістратури за спеціальністю 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)», − Вітюка Дениса Олександровича.

 

За результатами конкурсного відбору на І етапі ІІ туру наукова робота нашого студента на тему «Формування раціональної технології транспортно-експедиторського обслуговування заявок вантажовласників у міжміському сполученні» була рекомендована до участі в ІІ етапі ІІ туру конкурсу.

 

Проведення  другого етапу (2-3 квітня 2020 року) II туру  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у вигляді підсумкової науково-практичної конференції з презентацією робіт учасниками було відмінено відповідно до рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти, листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.2020 . У зв’язку із запровадженням в Україні карантину галузевою конкурсною комісією зі спеціальності «Логістика» ухвалено рішення про підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. за результатами І етапу ІІ туру, відповідно до яких студент ХНАДУ Вітюк Денис Олександрович був нагороджений дипломом ІІ ступеня

 

Колектив кафедри транспортних технологій вітає Вітюка Дениса Олександровича, а також його наукового керівника доц. Шуліку О.О. зі здобутою перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика»!

 

Бажаємо міцного здоров’я, натхнення та подальших наукових звершень!

Новини за датою

Новини за тегами

За категорією