Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»!

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 4 жовтня 2019 року № 1271 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» базовим закладом вищої освіти зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» було призначено Київський національний торговельно-економічний університет.

Для участі у І етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»надійшло 93 наукові роботи студентів закладів вищої освіти. З поміж наукових робіт, що надійшли на конкурс, була й наукова робота студенток нашого ЗВО, які навчаються на четвертому курсі за спеціальністю 051«Економіка», − Плахтій Анастасії та Щеклеїної Аліни. За результатами подвійного рецензування наукова робота наших студенток на тему «Державне регулювання розвитку автомобільної промисловості в Україні: сучасний стан і перспективи реформування» була оцінена в 82,5 балів зі 100 балів і рекомендована до участі в ІІ етапі ІІ туру конкурсу – підсумковій науково-практичній конференції, що мала відбутися 26 березня 2020 р.

У зв’язку із запровадженням в Україні карантину на період 12.03-24.04.2020 р. галузевою конкурсною комісією було прийнято рішення про підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» за результатами І етапу ІІ туру конкурсу, відповідно до яких студенток ХНАДУ Плахтій Анастасію та Щеклеїну Аліну було нагороджено дипломами ІІІ ступеня.

 

Колектив кафедри економіки і підприємництва вітає Плахтій Анастасію та Щеклеїну Аліну, а також їх наукового керівника проф. Шевченко І.Ю. зі здобутою перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення та подальших наукових звершень!

Новини за датою

Новини за тегами

За категорією