Вітаємо переможців конкурсу наукових робіт «Молода наука Харківщини: вектори розвитку»

07-08 червня 2021 року Радою молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації у був проведений конкурс наукових робіт «Молода наука Харківщини: вектори розвитку»    

07-08 червня 2021 року Радою молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації у рамках ФЕСТИВАЛЮ НАУКИ - 2021 з нагоди Дня науки в Україні був проведений конкурс наукових робіт «Молода наука Харківщини: вектори розвитку» за участі здобувачів вищої освіти та молодих вчених закладів вищої освіти та наукових установ регіону.

У Конкурсі прийняли участь 3 молодих вчених та 5 студентів Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. За результатами конкурсу:

– за напрямом «Освіта» диплом переможця (для молодих вчених) отримала кандидат технічних наук, доцент кафедри метрології та безпеки життєдіяльності Букрєєва Ольга Сергіївна 
та диплом ІІІ ступеня отримала студентка 2 курсу факультету управління та бізнесу Цема Валерія Євгеніївна.

– за напрямом «Управління та адміністрування» диплом переможця (для молодих вчених) отримала кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки і підприємництва Приходько Дар’я Олександрівна.

– за напрямом «Соціальні та поведінкові науки» диплом ІІ ступеня отримала студентка 5 курсу факультету управління та бізнесу Плахтій Анастасія Олександрівна.

Щиро вітаємо переможців Конкурсу та бажаємо не зупинятися на досягненому! Успіхів, цікавих проектів і задумів у життя, безперечних перемог і впевненості у своїй справі!    

Новини за датою

Новини за тегами

За категорією