Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства»!

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 4 жовтня 2019 року № 1271 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» базовим закладом вищої освіти за напрямом «Економіка підприємства» було призначено ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Для участі у І етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Економіка підприємства» надійшло 123 наукових роботи студентів закладів вищої освіти. З поміж наукових робіт, що надійшли на конкурс, була й наукова робота студенток нашого ЗВО, які навчаються на третьому курсі за спеціальністю 051 «Економіка», − Плахтій Анастасії та Щеклеїної Аліни.

За результатами подвійного рецензування в І етапі ІІ туру наукова робота наших студенток на тему «Активізація інноваційних процесів як чинник підвищення ефективності діяльності промислових підприємств» була оцінена в 143 бали із 200 можливих і рекомендована до участі в ІІ етапі ІІ туру конкурсу.

Проведення другого етапу (2-3 квітня 2020 року) II туру  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у вигляді підсумкової науково-практичної конференції з презентацією робіт учасниками було відмінено через введення обмежувальних заходів для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19.У зв’язку із запровадженням в Україні карантину галузевою конкурсною комісією зі спеціальності «Економіка підприємства» ухвалено рішення про підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. за результатами І етапу ІІ туру, відповідно до яких студенток ХНАДУ Плахтій Анастасію та Щеклеїну Аліну було нагороджено дипломами ІІ ступеня.

Колектив кафедри економіки і підприємництва вітаєПлахтій Анастасію та Щеклеїну Аліну, а також їх наукового керівника доц. Шершенюк О.М. зі здобутою перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Економіка підприємства»!

 Бажаємо міцного здоров’я, натхнення та подальших наукових звершень!

Новини за датою

Новини за тегами

За категорією