Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Економіка автомобільного транспорту»!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 04 жовтня 2019 року № 1271 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» Харківський національний автомобільно-дорожній університет призначено базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт».

Згідно наказу ректора ХНАДУ № 135 від 11 жовтня 2019 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» конкурс за напрямом «Економіка автомобільного транспорту» (у рамках конкурсу за спеціальністю «Автомобільний транспорт») проводиться на базі кафедри економіки і підприємництва Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Для участі у І етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Економіка автомобільного транспорту» надійшло 58 наукових робіт студентів закладів вищої освіти. З поміж наукових робіт, що приймали участь у конкурсі, були й наукові роботи студенток кафедри економіки і підприємництва нашого ЗВО, які навчаються за спеціальністю 051 «Економіка», − Плахтій Анастасії, Щеклеїної Аліни, Сідякіної Єлизавети та Хорової Марії.

За результатами подвійного рецензування в І етапі ІІ туру наукова робота Плахтій Анастасії та Щеклеїної Аліни на тему «Автомобільний кластер як прогресивна форма державно-приватного партнерства: світовий досвід і можливості для України» була оцінена в 192 бали із 200 можливих і рекомендована до участі в ІІ етапі ІІ туру конкурсу.

За результатами подвійного рецензування в І етапі ІІ туру наукова робота Сідякіної Єлизавети та Хорової Марії на тему «Управління поведінкою покупців легкових автомобілів в умовах міжрегіональної диференціації розвитку автомобільного ринку» була оцінена в 184 бали із 200 можливих і рекомендована до участі в ІІ етапі ІІ туру конкурсу.

У зв’язку із запровадженням в Україні карантину на період 12.03-24.04.2020 р. галузевою конкурсною комісією ухвалено рішення про підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. за результатами І етапу ІІ туру, відповідно до яких студенток ХНАДУ Плахтій Анастасію та Щеклеїну Аліну було нагороджено дипломами І ступеня, а Сідякіну Єлизавету та Хорову Марію − дипломами ІІІ ступеня.

 

Колектив кафедри економіки і підприємництва вітає Плахтій Анастасію, Щеклеїну Аліну, Сідякіну Єлизавету та Хорову Марію, а також їх наукових керівників проф. Дмитрієва І.А. та проф. Шевченко І.Ю. зі здобутою перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Економіка автомобільного транспорту»!

 

Бажаємо міцного здоров’я, натхнення та подальших наукових звершень!

Новини за датою

Новини за тегами

За категорією