Вітаємо доцента кафедри менеджменту з високою нагородою!

Кафедра менеджменту з великим задоволенням та гордістю повідомляє про високе визнання, яке отримала наш викладач, к.е.н., доцент Кудрявцева Оксана Володимирівна. За сумлінну працю, значні трудові здобутки та високий професіоналізм, з нагоди святкування Дня Конституції України, Оксана Володимирівна була удостоєна Подяки від голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко.
Ця нагорода є свідченням високого рівня професійної майстерності та самовідданості нашого колеги. Оксана Володимирівна робить вагомий внесок у підготовку майбутніх фахівців. Її педагогічний талант, невтомна праця та постійне прагнення до досконалості слугують джерелом натхнення для студентів та колег.
Оксана Володимирівна впродовж багатьох років демонструє високий рівень компетентності та професіоналізму, активно впроваджуючи сучасні методики викладання, сприяючи розвитку інноваційних підходів у навчанні та вихованні студентів. Її невтомна праця та відданість справі є прикладом для всіх нас.
Від імені всього колективу кафедри менеджменту щиро вітаємо Оксану Володимирівну з заслуженою нагородою. Бажаємо їй міцного здоров'я, невичерпного творчого натхнення, нових професійних досягнень та особистих успіхів. Нехай кожен день буде сповнений новими звершеннями, радістю та вдячністю від тих, хто оточує. 


Новини за датою

Новини за тегами

За категорією