Викладачі та здобувачі кафедри ЕіП ‒ переможці та призери конкурсу «Молодий новатор»

26 квітня 2024 року Харківською обласною радою Товариства винахідників і раціоналізаторів було підведено підсумки щорічного конкурсу «Молодий новатор».

Пишаємося, що серед цьогорічних переможців і призерів конкурсу «Молодий новатор» ‒ викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри економіки і підприємництва.

Завідувач кафедри економіки і підприємництва, д.е.н., проф. Дмитрієва О.І. та доцент кафедри економіки і підприємництва, к.е.н. Мордовцев О.С. нагороджені дипломами І ступеня у номінації «Статті в галузі економіки» за статтю «Удосконалення методичних підходів щодо визначення напрямів фінансової безпеки регіонів України».

Професор кафедри економіки і підприємництва, д.е.н., проф. Шевченко І.Ю. нагороджена дипломом І ступеня у номінації «Монографія в освітній галузі» за монографію «Конкурентоспроможність закладів вищої освіти України: проблеми та перспективи». Також професор кафедри економіки і підприємництва, д.е.н., проф. Шевченко І.Ю. та здобувач вищої освіти на другому (магістерському) рівні Петрик А.В. нагороджені дипломами ІІ ступеня у номінації «Статті в галузі економіки» за статтю «Інтегрально-матрична діагностика розвитку трудового потенціалу України».

Аспірант кафедри економіки і підприємництва Плахтій А.О. нагороджена дипломом ІІ ступеня у номінації «Дипломна робота в галузі економіки автотранспортного комплексу» за дипломну роботу магістра «Управління інноваційно-інвестиційним потенціалом автомобільної індустрії на засадах кластерного підходу» (науковий керівник ‒ професор кафедри економіки і підприємництва, д.е.н., проф. Шевченко І.Ю.).

Щиросердно вітаємо викладачів і здобувачів кафедри економіки і підприємництва ‒ переможців і призерів конкурсу «Молодий новатор»! Бажаємо подальших наукових звершень!


Новини за датою

Новини за тегами

За категорією