Викладачі кафедри менеджменту підвищують цифрові компетентності: участь у вебінарі від партнерів ItUa та SITNIKS

15 травня 2025 року викладачі кафедри менеджменту ХНАДУ взяли участь у живому вебінарі «Автоматизація vs людина: де проходить межа в клієнтському сервісі?», організованому компаніями ItUa та SITNIKS CRM — нашими новими партнерами у сфері цифрової трансформації управлінських процесів.

Захід був надзвичайно пізнавальним та корисним, адже спікери Артем Ситніков (SITNIKS CRM) та Андрій Петрович (ItUa) поділилися сучасним баченням балансу між автоматизацією та людським фактором у клієнтському сервісі. Було розглянуто практичні кейси застосування CRM-рішень, обговорено тренди цифрової взаємодії з клієнтами та підкреслено роль людини в умовах автоматизованих систем.

Участь у вебінарі стала логічним продовженням партнерства кафедри з компанією ItUa, з якою нещодавно було підписано договір про співпрацю. В рамках цієї співпраці передбачено впровадження сучасного програмного забезпечення в освітній процес, що дозволить студентам отримувати практичні навички роботи з цифровими інструментами управління.

Щиро дякуємо організаторам заходу за можливість долучитися до професійного діалогу та розширити наші компетенції у сфері цифрових технологій управління! Залишаємося на хвилі інновацій — разом із надійними партнерами!


Новини за датою

Новини за тегами

За категорією