20 січня 2026р., о 16.00 за британським часом, відбувся виступ зав. кафедри вищої математики, класичних і прикладних математичних дисциплін, проф. Ярхо Т.О. на науковому семінарі університету Східної Англії ( м. Норвіч), організованому групою досліджень математичної освіти, під керівництвом професора Олени Нарді, Школи (факультету) освіти та неперервного навчання. В семінари оффлайн і онлай взяли участь співрбітники групи і факультету, а також фахівці інших запрошених університетів - партнерів з Британії та зарубіжжя. Доповідь проф. Ярхо Т.О. тривала 40 хв, надалі протягом 20 хв відбулася дискусія.
Попередньо в університети, запрошені до участі в семінарі, було розіслано
Анотацію доповіді проф. Т.О. Ярхо.
Доповідь викликала глибокий інтерес оффлайн і онлайн учасників семінару. За змістом доповіді та отриманими результатами доповідачці було задано низку грунтовних запитань.
Виступ Т.О. Ярхо був успішним. Присутні на семінарі відзначили великий обсяг фундаментальних робіт, виконаних в сучасний, надзвичайно важкий для України час. Забагато запитань стосувалося напрямів майбутніх досліджень.