У Харкові розгорнули дві виставки спаленої російської техніки

Для експозиції зібрали підбиті російські танки, бронетранспортери, бойові машини піхоти з тих територій Харківської області, де велися бойові дії.

На двох локаціях зібрано більше 20 російських машин, знищених українськими військовими

Cтворено інсталяцію "російського мародера": у знищену бойову машину склали пошкоджену побутову техніку.

Як повідомив Kharkiv Today співорганізатор виставок, представник благодійного фонду "Щоденники війни" Богдан Гузь, техніку для експозицій підвозили і встановлювали близько двох тижнів. Зробити два майданчики було вирішено з кількох причин: по-перше, вся техніка не помістилася б на одній локації; по-друге, виставки спеціально розбили на виїздах з Харкова, щоб техніку побачили люди, які бувають в місті проїздом.

Ще одну локацію організатори планували зробити в районі селища Високий, але для неї необхідно зібрати експонати. Організатори виставки кажуть, що за час своєї роботи волонтери бачили різні зразки російського озброєння. Майже вся техніка була позначена буквою Z, яка в РФ стала символом "спецоперації". Траплялися і оригінальні написи: наприклад, на транспортері-тягачі, який окупанти кинули в Циркунах", був напис "На Берлін".

Найцікавішим експонатом виставки вважається танк, який був підбитий на в'їзді на Північну Салтівку з боку Циркунів — це один з перших знищених екземплярів російської техніки.

Організатори планують зробити виставку безстроковою, додаючи до неї розбиту російську техніку. Зокрема, до танків хочуть додати уламки російських ракет.


Новини за датою

Новини за тегами

За категорією