Проведення відкритої лекції директором НГЦ для студентів спеціальності 193

21 вересня 2023 року об 12:00 в онлайн форматі була проведена відкрита лекція для наукової спільноти, у тому числі студентів спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій" на тему: "Цифрова трансформація в дорожньому будівництві". Організатор та доповідач - директор ТОВ НВП "Навігаційно-геодезичний центр",  доцент кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, к.т.н. Горб Олександр Іванович. 

Відкрита лекція була проведена в рамках договору про співпрацю з ТОВ НВП "Навігаційно-геодезичний центр". Компанія є офіційним дистриб'ютором Leica Geosystems в Україні. В арсеналі компанії є геодезичне обладнання (Leica Viva GNSS, Leica FlexLine, Leica Viva TS, Leica TS50/TM50/MS50); ГІС-обладнання (Leica Zeno); лазерні рулетки (Leica Disto); трасопошукові системи (Leica DIGICAT); будівельні лазери (Leica Lino, Leica Roteo, Leica Rugby); обладнання для керування будівельною технікою (Leica Power Digger, Leica Power Blade); безпілотні літальні апарати (Aibot X6), навігаційні пристрої Magellan, Garmin та інші.

Основним завданням сьогоднішньої онлайн зустрічі було освоєння нових прогресивних технологій у галузі геоінформатики, геодезії та навігації.

Дуже дякуємо директору ТОВ НВП "НГЦ", доц., к.т.н. Горбу Олександру Івановичу за проведення цікавої та інформативної лекції, та чекаємо наступних зустрічей.


Новини за датою

Новини за тегами

За категорією