На початку квітня 2024 року відбулася захоплююча зустріч представників провідних університетів, які приймають участь у формуванні освітніх програм зі спеціальності 073 "Менеджмент". Такі зустрічі стають справжнім форумом для обговорення інноваційних підходів та найкращих практик у сфері вищої освіти. На цій зустрічі гарант освітньої програми кафедри менеджменту ХНАДУ, професор Ірина Федотова, та завідувачка кафедри менеджменту професор Оксана Криворучко, представили проект освітньої програми на рівні магістра "Менеджмент організацій і адміністрування". Також на зустрічі були присутні:
Від ХНАДУ:- Криворучко О.М., д-р екон. наук, професор, завідувач кафедри менеджменту;- Федотова І.В., д-р екон. наук, професор, професор кафедри менеджменту (гарант освітньої програми);- Бочарова Н.А., канд. екон. наук, доцент кафедри менеджменту;- Ачкасова Л.М., канд. екон. наук, доцент кафедри менеджменту.Представники інших українських університетів також були присутні на зустрічі:Від Національного університету “Одеська морська академія”:- Голубкова І.А., д-р екон. наук, професор, завідувачка кафедри економічної теорії та підприємництва на морському транспорті;- Сотніченко Л.Л., д-р екон. наук, професор, завідувачка кафедри менеджменту та економіки морського транспорту;- Сєнько О.В., д-р екон. наук, професор.Від Українського державного університету залізничного транспорту:- Крихтіна Ю.О., канд. екон. наук, доцент;- Дикань О.В., д-р екон. наук, професор, завідувач кафедри «Менеджмент, публічне адміністрування та HR-технології».Від Національного транспортного університету:- Ложачевська О.М., д-р екон. наук, професор, завідувачка кафедри менеджменту;- Малахова Ю.А., канд. екон. наук, доцент кафедри менеджменту.Під час обговорення зустрічі виникло безліч ідей та пропозицій щодо поліпшення освітніх програм. Зокрема, обговорювалися переваги та недоліки проектів освітніх програм на наступний навчальний рік, звернули увагу на визначення фокусу програм, обговорили освітні компоненти, які забезпечують унікальність освітньої програми, а також програмні результати навчання та спеціальні компетентності. В результаті зустрічі були сформульовані цінні рекомендації щодо структури та обсягів освітньої програми.
Ця зустріч стала важливим кроком у покращенні якості освіти та формуванні сучасних освітніх програм. Обговорення з академічною спільнотою дозволяє виявити потреби студентів та ринку праці, а також розробити програми, які відповідають сучасним вимогам і викликам.
Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам за їхній внесок у спільне обговорення та обмін досвідом. Цей важливий захід сприятиме подальшому покращенню якості освіти та формуванню конкурентоспроможних фахівців у галузі менеджменту.