Нові можливості сьогодення – неформальна освіта як доповнення формальної

Сьогодення диктує вимоги до сучасної особистості та майбутнього професіонала, але разом з цим надає і можливості. Однієї з таких можливостей є неформальна освіта як доповнення до навчання в університеті. Саморозвиток та самореалізація, здобуття нових актуальних знань і практичного досвіду або вдосконалення існуючих, оволодіння сучасними методами розв’язання професійних завдань, пошук мотивації та натхнення це все те що може надати здобуття неформальної освіти поза межами університету.

Харківський національний автомобільно-дорожній університет пропагандує як серед здобувачів – долучатися до такої форми набуття знань, так і серед викладачів – надавати в рамках своїх дисциплін можливість зарахування її результатів за конкретними курсами.

З метою інформування та популяризації неформальної освіти в університеті 11 січня 2024 року був проведений вебінар для викладачів та здобувачів сумісно Відділом акредитації, стандартизації та якості навчання та Лабораторією інноваційних технологій в освіті на тему «Актуальність та поширення в університеті елементів неформальної освіти як складової освітнього процесу», впродовж якого слухачі дізналися чим неформальна освіта вирізняється серед інших форм, які неформальна освіта надає переваги, про процедури визнання результатів навчання здобутих в її рамках.

Були представлені приклади різних платформ дистанційного навчання, таких як Coursera, Udemy, Emprower, до курсів яких ХНАДУ надає безкоштовний доступ співробітникам та здобувачам. А це велика кількість курсів різноманітної тематики, вивчення та вдосконалення англійської мови, можливість цікаво та з користю провести час, адже сертифікат про проходження певного курсу може стати перевагою при працевлаштуванні.

Після вебінару у присутніх виникло багато питань, особливо щодо реєстрації, підключення та вибору курсів на цих платформах. Цікаво було як здобувачам, так і викладачам адже «навчання впродовж життя» це є гасло сучасності і передумова професійного розвитку. Для всіх охочих, хто не зміг бути присутнім, для кураторів груп з метою включення теми неформальної освіти до обговорення зі здобувачами на зустрічах, – відео вебінара розміщено на офіційному каналі Внешняя ссылка открывается в новом окнеYouTube ХНАДУ.   


Новини за датою

Новини за тегами

За категорією