ХІІІ Міжнародна наукова конференція здобувачів вищої освіти «Проблеми розвитку економіки підприємства: погляд молоді»

13 березня 2020 року кафедрою економіки і підприємництва було проведено ХІІІ Міжнародну наукову конференцію здобувачів вищої освіти «Проблеми розвитку економіки підприємства: погляд молоді».

У зв’язку з запровадженням карантину, який триватиме з 12 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року, конференцію було проведено у дистанційній формі із застосуванням комунікаційного засобу Skype.

Міжнародна наукова конференція здобувачів вищої освіти «Проблеми розвитку економіки підприємства: погляд молоді» є щорічним науковим заходом кафедри економіки і підприємництва, покликаним до активізації студентської наукової діяльності.

Цьогоріч співорганізаторами конференції виступили Університет Миколаса Ромериса (м. Вільнюс, Литва), Мідлсекський університет (м. Лондон, Велика Британія), Ризький технічний університет (м. Рига, Латвія), Лодзінський технічний університет (м. Лодзь, Польща), Академічне співтовариство Міхала Балудянського (м. Кошице, Словаччина).

Для участі у конференції учасниками було подано 111 тез наукових доповідей. Окрім учасників з країн-організаторів конференції, тези доповідей також було надіслано здобувачами вищої освіти з Болгарії, Туркменістану, Узбекистану, Кот-д'Івуару. Найбільшою популярністю в учасників конференції користувалися такі напрями роботи конференції: «Управління та адміністрування діяльності економічних суб’єктів на мікро-, мезо- та макрорівнях», «Економічний потенціал підприємств в умовах трансформації національної економіки», «Підприємництво як драйвер економічного розвитку». З використанням засобів відеозв’язку було заслухано 12 кращих наукових доповідей здобувачів вищої освіти.

Журі було високо оцінено актуальність наукових розробок учасників конференції, глибину дослідження сучасних економічних проблем, нестандартність авторських підходів і пропозицій, і прийнято рішення про нагородження учасників конференції дипломами І, ІІ і ІІІ ступеня. Дипломи учасникам конференції будуть надіслані поштою.

Новини за датою

Новини за тегами

За категорією