Кафедрою ЕіП проведено Міжнародну наукову конференцію з проблем вищої освіти і науки

10 травня 2024 р. на базі кафедри економіки і підприємництва факультету управління та бізнесу ХНАДУ відбулася ІІ Міжнародна наукова конференція з проблем вищої освіти і науки «Науково-методичні аспекти підвищення якості підготовки фахівців в умовах глобальних викликів».

Приємно відзначити, що завдяки активній співпраці з міжнародними партнерами кафедри економіки і підприємництва, цього річ було продовжено проведення заходу у форматі міжнародної конференції.

Міжнародна конференція здійснювалася у дистанційному та заочному форматах, а також із застосуванням технології дистанційного обговорення доповідей на навчальному сайті ХНАДУ. В цілому на конференцію було подано 103 тези доповідей від учасників з закладів вищої освіти України, Азербайджану та Казахстану. Серед учасників конференції активною участю відзначилися Мінгячевірський державний університет, Казахський автомобільно-дорожній інститут імені Л.Б. Гончарова, Азербайджанський державний економічний університет, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Сумський національний аграрний університет, Хмельницький національний університет, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Київський державний торговельно-економічний університет.

Вітаємо всіх учасників конференції та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!


Новини за датою

Новини за тегами

За категорією