Кафедра менеджменту прийняла участь у Вебінарі про актуальність та поширення неформальної освіти

11 січня 2023 р. здобувачі вищої освіти спеціальності 073 "Менеджмент" та викладачі кафедри менеджменту Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) зустрілись на цікавому вебінарі на платформі Zoom. Захід був спільно організований Відділом акредитації, стандартизації та якості навчання разом з Лабораторією інноваційних технологій в освіті ХНАДУ. Тема вебінару: "Актуальність та поширення в університеті елементів неформальної освіти як складової освітнього процесу".

На заході виступили Панкова Оксана та Комишан Наталія, які розкрили важливі аспекти неформальної освіти. Студенти отримали інсайти щодо процедури зарахування результатів, можливостей поєднання неформальної освіти з основним навчанням, а також прикладів платформ для неформального навчання.

Проведення подібних заходів в ХНАДУ – це важливий крок до активного розвитку освітнього процесу. Учасники вебінару дізналися про роль неформальної освіти, її можливості та способи поєднання з основним навчанням в університеті.

Викладачі та студенти кафедри менеджменту висловлюють подяку Панковій Оксані та Комишан Наталії за цікаву доповідь, вебінар виявився корисним та пояснив, наскільки важливо поєднувати неформальну освіту із загальним навчанням. Проведення таких заходів важливо для розвитку освітнього процесу в ХНАДУ та підвищення якості освіти здобувачів.


Новини за датою

Новини за тегами

За категорією