Innovative Teaching, Learning and Coaching Tools and Methods (T&L)

З радістю повідомляємо, що пан Антон Холодов, представник кафедри будівельних і дорожніх машин Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ), успішно завершив тренінг "Інноваційні навчальні, викладацькі та тренерські інструменти та методи (T&L) частина 2".

 

Тренінг, який проходив 17-19 червня 2024 року в Технічному університеті Лодзі (Польща), був організований Катажиною Бусс Никєль та Рафалом Никєлем.

 

Протягом трьох днів учасники тренінгу мали можливість:

 

Ознайомитися з інноваційними методами та інструментами викладання, які можна використовувати для покращення навчального процесу.

Розвинути навички тренерства та коучингу, необхідні для ефективної роботи зі студентами.

Поділитися власним досвідом та кращими практиками з іншими учасниками.

Створити мережу контактів з фахівцями з освіти з різних країн.

Пан Холодов високо оцінив рівень організації та зміст тренінгу, а також відзначив його практичну цінність для його роботи. Він планує використовувати отримані знання та навички для покращення власної викладацької діяльності та для розвитку інноваційних методів навчання на кафедрі будівельних і дорожніх машин ХНАДУ.

 

Ми вітаємо пана Холодова з успішним завершенням тренінгу та бажаємо йому подальших успіхів у його професійній діяльності!

 

Ця подія є свідченням прагнення кафедри будівельних і дорожніх машин ХНАДУ до постійного вдосконалення навчального процесу та впровадження інноваційних методів навчання.

 

 

 


Новини за датою

Новини за тегами

За категорією