Академічна доброчесність у вищій освіті виклики та інструменти впливу

Важлива подія для всіх, хто слідкує за змінами у сфері вищої освіти. Приєднуйтесь до нас на потужний захід, спрямований на сприяння розвитку академічної доброчесності та запобігання корупції у національних закладах освіти.

Відмічайте у своїх календарях 15 червня 2023 року та долучайтеся до розмови про розробку спільних заходів та впровадження ефективних інструментів для забезпечення академічної доброчесності та антикорупційного комплаєнсу. Разом ми можемо сформувати краще майбутнє для нашої освітньої системи!

Незалежно від того, чи є ви викладачем, посадовцем або студентом, цей захід пропонує цінні знання та практичні інструменти для підвищення академічної доброчесності та створення середовища, вільного від корупції. Отримайте практичні поради, знайомтеся з інноваційними рішеннями та станьте частиною позитивних змін, які ми прагнемо створити в нашій системі освіти.

Серед спікерів провідні експерти у сфері академічної доброчесності: представники Міністерства освіти і науки, Комітету Верховної ради з питань вищої освіти, НАЗЯВО, антикорупційні інституції, такі як НАЗК та НАБУ, громадські організації у сфері запобігання корупції, члени Асоціації ректорів України та студентського самоврядування.

Формат заходу: гібридний

Програма заходу: drive.google.com/file/d/1Z7WULz-JJZTuMFf8I5Fo_5xTXKg2AYpt/view

Приєднуйтесь до нас офлайн за адресою: м. Харків, вулиця Пушкінська, 84-А. Наукова бібліотека імені Ярослава Мудрого.

Або підключайтесь онлайн за посиланням: youtube.com/live/Qy5vYSFHw34

Захід організований спільно ГО «Фундація інституційного розвитку» та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, у співпраці з Асоціацією юридичних клінік України (АЮКУ)


To top